Підвищення професіоналізму та вдосконалення викладацьких навичок викладачів кафедри Комп’ютерної інженерії ДУІКТ

14:00, 23-01-2024

22 січня 2024 року стартував інтенсив Teachers' Smart Up: Winter Edition 3.0 від Sigma Software University.

Протягом тижня інтенсивного навчання з 10-ма професійними тренерами, які поділяться безліччю порад, технік та інсайтів викладачі кафедри Комп'ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій зможуть отримати нові знання, вдосконалити свої навички, отримати сертифікати, які засвідчують це тощо. Викладачі кафедри КІ ДУІКТ завжди збагачують себе новими знаннями і не сидять на місці, щоб бути в тренді з молоддю.

Лекторками першого дня інтенсиву стали:

Наталія Кундеревич, L&D Program Manager, Head of Internal Learning в Sigma Software на тему: "Штучний інтелект: друг чи ворог у навчанні?"

Ольга Осередчук L&D Program Manager у Sigma Software на тему: "Цільові аудиторії: хто вони, як їх визначати, а головне працювати з ними?"

Поки викладачі навчаються і готуються до нового навчального семестру, кафедра Комп'ютерної інженерії ДУІКТ  запрошує на навчання всіх зацікавлених в навчанні, активних й амбітних абітурієнтів.

Приходьте на дні відкритих дверей ЩОСЕРЕДИ о 15:00.

Не маєте можливості приїхати? Не біда, тоді ми чекаємо на вас онлайн ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в ZOOM

• Meeting ID: 819 9335 3715
  • Passcode: duikt

Всю інформацію по вступу ви знайдете за посиланням.