XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Розвиваємо критичне мислення в майбутніх управлінців за допомогою філософії

17:03, 05-12-2023

Критичне мислення – це одна з основних навичок, яка вкрай необхідна молодому поколінню в нашу надскладну історичну епоху. Критичне мислення – це вміння ставити інформацію під сумнів; це здатність думати дисципліновано: ясно, раціонально, неупереджено, опираючись на докази. Критичне мислення допомагає аналізувати та піддавати сумніву інформацію, робити логічні та раціональні висновки, обґрунтовувати та аргументувати власну точку зору…

Для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» навички критично мислити особливо актуальні та важливі, адже знадобляться при ухваленні складних управлінських рішень сприятимуть ефективному проведенню складних перемовин, допоможуть визначити маніпуляції та не піддаватися їм…

На рівні підсвідомості ми можемо іноді приймати необґрунтовані та ірраціональні рішення, можемо не помітити, як іноді якісь помилкові рішення (які ми невчасно помітили), можуть знову і знову методом індукції повторюватись у нашому житті… Щоб не допускати таких помилок потрібно знати, помічати і вивчати когнітивні викривлення.

Завдяки філософії, досвіду, та практичній діяльності студенти завчасно вчаться аналізувати та сприймати інформацію об’єктивно. Розвиваючи критичне мислення студенти кафедри публічного управління та адміністрування не лише вчаться оцінювати зовнішню інформацію, але й аналізувати себе та хід власних думок. Наприклад, задаються такими питаннями: чи не були занадто упередженими, чи враховували усі фактори, чи не помилялися при розрахунках?..

На майбутніх управлінців покладається величезна відповідальність за прийняття важливих рішень, від яких буде залежати успішний розвиток всієї країни. Тому прийняття рішень без застосування критичного мислення просто неприпустимо. Критичне мислення навчає також і керувати емоційним інтелектом, вчить не ігнорувати і помічати важливі деталі, перевіряти усі можливі варіанти. Висококваліфікований управлінець завжди обговорює свої ідеї з командою, просить та чує конструктивну критику, і завдяки цьому зажди буде обирати з усіх варіантів – найкращий.

Тож бажаємо студентам спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» якомога краще розвивати свої креативні здібності, вчитися обґрунтовано та раціонально приймати рішення, розвивати навички критичного мислення для того, щоб в майбутньому розбудовувати нашу непереможну державу!

Фотографії

Читайте також
Переглядів: 361