(Державний університет телекомунікацій)

(Державний університет телекомунікацій)

Гостьова лекція від Української Rust Спільноти

18:18, 03-12-2023

30 листопада університет відвідала Українська Rust Спільнота з гостьовою лекцією  “Знайомство із Rust та її алгебраїчними типами” для студентів освітньої програми Технології цифрового розвитку!

Студенти дізналися про особливості мови програмування Rust, її практичне застосування та про Українську Rust Спільноту. Доповідачі також розповіли про алгебраїчні типи даних та чим вони можуть бути корисними.

Спікери Іван та Павло дуже цікаво пояснили весь матеріал та відповіли на питання студентів.

А вкінці було розіграно подарунок книги по Rust для поглибленого вивчення цієї мови.

Дякую ІТ- спеціалістам за активну участь в житті наших студентів.

Пройдіть, будь-ласка, опитування, яке дозволить врахувати Вашу думку при коригуванні освітньої програми.

Якщо Ви абітурієнт і дуже хотіли б вивчати цю мову програмування – запрошуємо Вас на навчання за освітньою програмою Технології цифрового розвитку спеціальність Інженерія програмного забезпечення.

Отримати консультацію від завідувача кафедри:

(073)0508300 - Жебка Вікторія Вікторівна

Підписуйтесь на спільноти спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення, освітня програма «Технології цифрового розвитку» та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Фотографії