Дебют студентів першого курсу на святі відкриття талантів

12:34, 03-12-2023

Дебют першокурсника – один із найбільш масштабних і грандіозних фестивалів серед студентства. У нашому університеті він проводиться кожної осені – і це вже стало доброю традицією, яку студенти охоче підтримують багато років поспіль. З одного боку, це змагання між факультетами, де кожен прагне перемогти. З іншого, можливість насамперед для першокурсників проявити себе та чи не з перших днів перебування в університеті зарекомендувати себе перед одногрупниками і викладачами якомога краще. І новоспечені студенти мають на це всі шанси, адже можуть обирати сферу, у якій продемонструють свої таланти —акторська гра, танці, комедійний жанр, вокал чи гра на музичних інструментах.

На візитці 2023 року першокурсники продемонстрували власне бачення та історію створення зв’язку та кіно, вдало поєднуючи з жартами, інформаційними технологіями, вокальними та танцювальними номерами. Кожен із номерів був унікальним і пронизаний креативом.

Бажаємо нашим першокурсникам втілювати свої ідеї в життя і досягати поставлених цілей і надалі!