XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Спільна робота та технічні виклики: погляд у світ інновацій від Клубу Комп'ютерної Електроніки

14:14, 01-12-2023

На цей раз учасники гуртка "Клуб Комп'ютерної Електроніки" взяли ініціативу та самостійно організували проведення заняття.

Учасники не лише здобувають користь через отримання цінного практичного досвіду, але й активно співпрацюють, об'єднуючись для вирішення різних технічних проблем. Крім того, вони допомагають вирішувати технічні питання, пов'язані з наявним обладнанням.

Однак не лише вражає те, як вони стикаються з різноманітними проблемами, але й їхня здатність вирішувати їх професійно та ефективно. Вони працюють над кількома випадками, які розподіляють між учасниками, а потім об'єднуються для спільного розв'язання, ніби це сервісний центр з висококваліфікованими інженерами, що щодня стикаються з викликами всіх видів.

Лише протягом одного заняття, яке тривало трошки більше години, студенти ДУІКТ успішно вирішили три технічні завдання:

  • Встановили DEBIAN на зібраний Стендовий ПК зі USB-накопичувача на інший USB-накопичувач (з майбутнім обладнанням HDD);
  • Знайшли обхід у встановленні ОС на ПК 2000-х років (Socket 370) через USB-накопичувач (встановлений BIOS не взмозі завантажити USB);
  • Розібрали старий сервер (з майбутнім планом запуску та встановлення операційної системи).

Це лише початок, і майбутні здобутки будуть представлені у відеороликах.

До речі…. (що як і минулого року) Наша Кафедра Комп'ютерної Інженерії приймає будь-яку електроніку, незалежно від її робочого стану - починаючи від периферійних пристроїв (кабелі, навушники, клавіатури, мишки) і закінчуючи комплектуючими для ПК, смартфонами, приставками та іншою електронікою.

Якщо у Вас є не потрібна електроніка, приносьте до Деканату ННІІТ (каб.214), де зможете передати нам на гурток непотрібну для Вас електроніку, яка так потрібна для відточення навичок на практиці.

Коли та де проводиться гурток ? - Щовівторка, о 15:15, ауд.0-25

Щоб запропонувати свої ідеї та стежити за останніми подіями - приєднуйтесь до групи гуртка в телеграмі за цим посиланням або за QR-кодом. Відвідування занять безкоштовне, лише потребується придбання витратних матеріалів, якщо Ви хочете займатися саме пайкою (припій (в колбі), флюс, ортофосфатна кислота, каніфоль). Можна, за потреби, приносити свої інструменти.

КЛУБ КОМП’ЮТЕРНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ

Чекаємо на кожного студента Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ), незалежно від спеціальності та напряму підготовки, щоб надати корисний досвід та його застосування на практиці, приводячи своїх друзів та заводячи нових!

Фотографії

Читайте також
Переглядів: 343