(Державний університет телекомунікацій)

(Державний університет телекомунікацій)

Вручення сертифікатів найактивнішим учасникам гуртка "Основи програмування Python"

13:38, 01-12-2023

На цьому тижні ми відзначали неймовірну подію — наші талановиті студенти кафедри Штучного Інтелекту, які відвідують гурток "Основи програмування Python", успішно завершили свої проекти та отримали заслужені сертифікати!

Це був захоплюючий етап до нових знань та відкриття в світі програмування, а тепер ми готові поділитися цими успіхами з вами, нашою неймовірною аудиторією!

Що це означає для абітурієнтів? Наші студенти не тільки освоїли найсучасніші технології Python, але й стали справжніми майстрами в галузі Штучного Інтелекту!

Чому варто вступати на кафедру Штучного Інтелекту?

• Унікальна можливість вивчати та застосовувати передові технології в галузі ШІ.
  • Гарантований доступ до професійних знань та високотехнологічних лабораторій.
  • Участь в захоплюючих наукових проектах та конференціях.

Ми пишаємось нашими студентами та впевнені, що кожен абітурієнт, який поступить навчатися на кафедру Штучного Інтелекту, отримає найкращу освіту та можливість здійснювати великі ідеї!