XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Вручення подяк студентам кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем за участь у програмі Huawei Seeds of the Future

13:19, 01-12-2023

На цьому тижні відбулося вручення подяк студентам кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем за участь в інноваційній освітній програмі від компанії лідера ІТ-галузі Huawei “Насіння для майбутнього”, за їх гідне представлення університету демонструючи високий рівень володіння сучасними знаннями інформаційних технологій, вільне спілкування англійською мовою, згуртованості в команді задля перемоги, креативного підходу до вирішення питань пов’язаних з розробкою конкурсного проекту та популяризації університету серед закладів освіти України та світу.

Кожен зі студентів мав можливість виступити з коротким інтерв'ю поділившись з усіма присутніми своїми враженнями від участі у даній програмі та розповісти про подальші перспективи розвитку власного проекту.

Також під час зустрічі керівництво університету заявило, що готове підтримати та забезпечити всім необхідним учасників освітньої програми для наближення їх до перемоги у міжнародному конкурсі проектів.

Пишаємось нашими студентами та бажаємо їм перемоги!

А також запрошуємо вас підписатись на наш телеграм-канал де регулярно викладаються всі новини з життя кафедри ІПЗАС  та правила вступу на нашу спеціальність 126 - Інформаційні системи та технології.

Адже саме ця спеціальність охоплює найбільший спектр ІТ-напрямків для їх вивчення. А співробітництво з ІТ-компаніями дозволяє надавати кращим студентам ефективну ознайомчу, виробничу та переддипломну практику, завдяки чому вже з 2-3 курсу наш студент має можливість почати будувати власну кар’єру.

Детальніше ознайомитися з навчальною програмою нашої спеціальності можна за посиланням.

Фотографії

Читайте також
Переглядів: 659