XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Підготовка підприємців нового покоління

13:45, 29-11-2023

Для підприємців будь якої галузі на сьогоднішній день набирає ще більшої актуальності використання IT-рішень в підвищенні ефективності діяльності. Тому реальний сектор бізнесу зацікавлений у глибокій цифровізації своїх бізнес-процесів.

І якщо раніше основною метою цифровізації підприємства було створення IT-інфраструктури, методом об'єднання низки компонентів як мережевого обладнання,  обчислювальних ресурсів,  системного програмного забезпечення в єдине ціле, то для сучасного бізнесу цього замало. Тому конкурентоспроможний на ринку підприємець має чітко має знати як ІТ-інфраструктура підвищує ефективність бізнесу.

Саме тому, набуття практичних навичок розумного управління інноваційними проектами є однією з ключових компетенцій випускників спеціальності «Підприємництва, торгівлі і біржової діяльності»

Якісна підготовка здобувачів вищої освіти – традиційна складова освітнього процесу Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, місце ІТ рішень яких в освітньому процесі є пріоритетним при викладанні основних та вибіркових освітніх компонентів.

Здобувачі кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності навчаються: 

 


  • управлінню виробництвом в прикладному рішенні BAS ERP

  • автоматизації бухгалтерського, оперативного та фінансового обліку в програмному комплексі  Дебет Плюс

  • подання звітності до контролюючих органів та обміну юридично значущими первинними документами між контрагентами в електронному вигляді — програмне забезпечення для ведення електронного документообігу «M.E.Doc»

Компетенції фахівця такого рівня є унікальним поєднанням спеціалізованих знань в сфері підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та технічних навичок прикладного характеру. 

Ми виховуємо підприємця нового покоління, який володіє широким спектром організаційних, управлінських якостей у поєднанні із професійними знаннями теоретико-практичного характеру в ІТ галузі.

Читайте також
Переглядів: 365