Підготовка підприємців нового покоління

13:45, 29-11-2023

Для підприємців будь якої галузі на сьогоднішній день набирає ще більшої актуальності використання IT-рішень в підвищенні ефективності діяльності. Тому реальний сектор бізнесу зацікавлений у глибокій цифровізації своїх бізнес-процесів.

І якщо раніше основною метою цифровізації підприємства було створення IT-інфраструктури, методом об'єднання низки компонентів як мережевого обладнання,  обчислювальних ресурсів,  системного програмного забезпечення в єдине ціле, то для сучасного бізнесу цього замало. Тому конкурентоспроможний на ринку підприємець має чітко має знати як ІТ-інфраструктура підвищує ефективність бізнесу.

Саме тому, набуття практичних навичок розумного управління інноваційними проектами є однією з ключових компетенцій випускників спеціальності «Підприємництва, торгівлі і біржової діяльності»

Якісна підготовка здобувачів вищої освіти – традиційна складова освітнього процесу Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, місце ІТ рішень яких в освітньому процесі є пріоритетним при викладанні основних та вибіркових освітніх компонентів.

Здобувачі кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності навчаються:

• управлінню виробництвом в прикладному рішенні BAS ERP

• автоматизації бухгалтерського, оперативного та фінансового обліку в програмному комплексі  Дебет Плюс

Компетенції фахівця такого рівня є унікальним поєднанням спеціалізованих знань в сфері підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та технічних навичок прикладного характеру.

Ми виховуємо підприємця нового покоління, який володіє широким спектром організаційних, управлінських якостей у поєднанні із професійними знаннями теоретико-практичного характеру в ІТ галузі.