XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Як визначитися з ІТ-спеціальністю для її опанування випускникам навчальних закладів України 2024 року?

21:08, 24-11-2023

ІТ-індустрія в Україні розвивається дуже швидко та надає багато можливостей для кар'єрного зростання. Тому питання про те, яку ж ІТ-спеціальність все ж таки обрати, є завжди актуальним як і самі напрямки, перелік яких наводиться нижче:

  • Інтернет речей (Internet of Things, IoT): Розробка систем взаємодії між різними пристроями та обмін даними між ними через Інтернет.
  • Розробка програмного забезпечення (Software Development): Включає в себе різноманітні мови програмування (наприклад, Python, Java,JavaScript), розробку мобільних додатків та багато іншого.
  • Веб-дизайн та розробка, яка включає в себе створення веб-сайтів та додатків з естетичним дизайном.
  • Аналіз даних, який включає в себе статистичний аналіз та машинне навчання.

Однак, вибір спеціальності залежить від багатьох факторів, таких як особисті інтереси та здібності. Наприклад якщо ж ви маєте творчий підхід та бажаєте створювати веб-сайти та додатки з естетичним дизайном, то веб-дизайн може бути вашою спеціальністю, або якщо ви любите математику та статистику, то спеціалізація в аналізі даних може бути чудовим вибором для вас. Також варто вивчити ринок праці й потреби компаній у фахівцях з обраної галузі.

Отже, вибір ІТ-спеціальності повинен базуватися на особистих інтересах та здібностях, потребах ринку праці та технологічних тенденціях. Якщо ви зробите правильний вибір, то зможете отримати задоволення від своєї роботи та знайти успіх у ІТ-індустрії України.

А навчання на спеціальності 126 - Інформаційні системи та технології у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологійі дозволить вивчити всі вищевказані технології, оскільки саме у нас дана спеціальність охоплює найбільший спектр ІТ-напрямків.

Детальніше ознайомитися з навчальною програмою можна за посиланням.

Крім звичайного навчання наші студенти також активно приймають участь у різних ІТ-подіях - конференціях, конкурсах, хакатонах (на яких навіть наші першокурсники займають призові місця), екскурсіях.

А наше співробітництво з ІТ-компаніями дозволяє надавати кращим студентам ефективну ознайомчу, виробничу та переддипломну практику, завдяки чому вже з 2-3 курсу студент має можливість почати будувати кар’єру. Також наші партнери постійно надають нове обладнання для практичного навчання студентів, самі проводять освітні програми і курси, вебінари та конференції.

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу, щоб переглянути більше інформації про нас.

Також пропонуємо вам завітати до нашого інстаграму, де ви зможете відслідковувати усі свіжі новини та події які відбуваються на нашій кафедрі.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем запрошує до себе на навчання та бажає успішного вступу!

Читайте також
11:47, 25-01-2024
Переглядів: 491