XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Удосконалення методичної майстерності викладачів на кафедрі Управління інформаційною та кібернетичною безпекою отримання студентами сертифікатів з медіаграмостності

16:47, 22-11-2023

На кафедрі УІКБ продовжується удосконалення методичної майстерності науково-педагогічних працівників кафедри, як основи їх професійного розвитку. Одним із інструментів такого удосконалення є систематичне проведення відкритих занять для обміну досвідом у відповідності із затвердженим планом.

15 листопада 2023 року доцентом кафедри кандидатом технічних наук Юрієм Щавінським проведене практичне заняття з навчальної дисципліни Нормативно-правове забезпеченні інформаційної безпеки. Метою даного заняття було відпрацювання практичних навичок застосування майбутніми керівниками (управлінцями) підрозділів (організацій) кібербезпеки методів підвищення медіаграмотності працівників, якими випускники кафедри будуть керувати.


Ефективність заняття забезпечило активне використання 5G Інтернет-мережі  Університету та порталу Дія для відпрацювання груповим методом практичних навичок майбутніх керівників у визначенні рівня медіаграмотності персоналу.


Наприкінці заняття кожен студент навчальної групи УБД-12 особисто склав тест та за результатами тестування отримав сертифікат з медіаграмотності, який підтвердив набуття практичних навичок.

 

Читайте також
Переглядів: 377