Запрошуємо студентів і молодих учених до участі у IV науково-практичній конференції «Дорожня карта інформаціно-комунікаційної галузі України»

19:14, 21-11-2023

Кафедра Економіки Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій ;запрошує студентів, аспірантів та викладачів до участі у ІV Всеукраїнській науково-практичної Інтернет-конференції студентів і молодих учених, що відбудеться 19 грудня 2023 року.

Мета конференції – аналіз проблем сучасної економіки і управління інформаційно-комунікаційними підприємствами, оцінка тенденцій і перспектив цифровізації бізнесу в Україні, удосконалення напрямів цифрової трансформації держави.

Подивитись буклет конференції

Конференція має на меті обговорення питань пов’язаних з напрямками:

1. Економіка сучасних підприємств: вітчизняний та закордонний досвід.
  2. Розвиток інформаційно-комунікаційної галузі: тенденції та традиції
  3. Актуальні проблеми управління підприємствами в умовах цифрової економіки
  4. Напрями і перспективи цифрової трансформації України

Участь у конференції та онлайн-публікація БЕЗКОШТОВНІ!

Форма участі – ДИСТАНЦІЙНА.

Робочі мови конференції: українська та англійська.

Матеріали подавати до 17:00 15.12.2023 року

на електронну адресу e-mail: duteconomica@gmail.com

Інформацію щодо підключення до online обговорення результатів роботи конференції буде надано після отримання заявки та погодження організаційного комітету на публікацію.

ВИМОГИ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Тези доповідей, обсягом 1-2 сторінки формату А4, приймаються до друку українською або англійською мовами. Шрифт – Times New Roman; кегль – 14; міжрядковий інтервал – 1; усі поля – по 2 см; абзац – 1,25 см. Вони мають включати чотири блоки:

1. постановка задачі;
  2. мета дослідження;
  3. результати дослідження;
  4. висновки та перспективи.

Список використаних джерел (не більше 4 джерел) друкується наприкінці тез в алфавітному порядку і оформлюється згідно положень

Автори повинні вказати свої контактні дані; прізвище, ім’я та по-батькові свого наукового керівника, його науковий ступінь, вчене звання та посаду.

Матеріали конференції друкуватимуться в авторській редакції. За зміст та якість поданих тез відповідальність несуть автори та їхні наукові керівники.

Тези, які не відповідають вимогам, містять академічний плагіат, розглядатися не будуть.

Адреса оргкомітету:

• м. Київ, вул. Солом’янська, 7;
  • ауд. 418, тел.050 155 40 65;
  • 067-620-66-45
  •  e-mail: duteconomica@gmail.com

Запрошуємо Вас відчути себе студентом Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій спеціальності 051 «Економіка» на дні відкритих дверей кожної пʼятниці!

Наші контакти (Telegram, Viber, WhatsApp): +38 050 155 40 65

Слідкуйте за нами у соціальних мережах: