(Державний університет телекомунікацій)

(Державний університет телекомунікацій)

Кафедра ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЙ відзначає День студента!

15:36, 20-11-2023

17 листопада вся студентська молодь світу відзначає своє свято – День студента.

Трохи історії. Якщо бути точними, то 17 листопада відзначають Міжнародний день солідарності студентів. В 1939 році в Празі студенти і викладачі організували і вийшли на демонстрацію проти позбавлення їх права навчатися рідною мовою та проти гітлерівської окупації.

Вперше День студента було відзначено 1941 року в Лондоні Міжнародною Радою Студентів. Відтоді 17 листопада – це міжнародний день студентів на рівні ООН.

Студентство асоціюється з молодістю, амбіціями, ідеями і прагненнями. Це свято об’єднує наших студентів незалежно від спеціальностей і навчальних закладів.

День студента – одне з найкращих свят у році!!!

Кафедра Інтернет-технологій вітає всіх студентів зі святом. Бажаємо вам бути успішними, вимогливими, наполегливими і сміливими людьми, які розуміють чого хочуть в житті!