XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Кафедра Економки розширює партнерські зв’язки

15:03, 19-11-2023

17 листопада 2023 року на кафедрі економіки відбулася дуже цікава і корисна п'ятниця! Студенти готувались до святкування свого "професійного' свята - "День студента". А  викладачі кафедри були на неймовірно захоплюючому форумі "Digital Retail & ecommerrce 2023".  На такому форумі керівники успішних і відомих Українських компаній діляться досвідом цифровізації свого бізнесу.

Як прискорити обслуговування клієнтів за рахунок нейромереж? Як творити  креатив за допомогою штучного інтелекту? Чому В Україні off-line торгівля є не менш популярною ніж on-line? Чому розвивати персонал набагато ефективніше з цифровими технологіями? Як не розгубитись в цьому  океані  "digital-  можливостей"? Ми не тільки уважно слухаємо й переймаємо досвід. Наші студенти завжди на крок попереду і вони творять економіку успіху!  А це означає, що вже найближчим часом учасники форму, які є  безперечним лідерами бізнесу - завітають до наших студентів з гостьовими лекціями.  І не тільки! Наші студенти отримають нові можливості для проходження практик і стажувань в цих компаніях. А компанії дійсно провідні: Comfy, Фокстрот, Територія мінімальних цін, МХП, Samsung Experience Store, Епіцентр К, PROSTOR, Fozzy Group, Metro, АГРОМАТ, VARUS.UA, MebelOK/

Запрошуємо Вас відчути себе студентом Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій спеціальності 051 «Економіка» на дні відкритих дверей кожної пʼятниці!

Наші контакти (Telegram, Viber, WhatsApp): +38 050 155 40 65

Слідкуйте за нами у соціальних мережах:

Читайте також
Переглядів: 286