Відкрите заняття з предмету Основи комп’ютерної інженерії на кафедрі Комп’ютерної інженерії ДУІКТ

14:58, 16-11-2023

13 листопада 2023 року відбулось відкрите заняття старшого викладача кафедри Комп’ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Бученка Ігоря Анатолійовича з групами студентів першого курсу КІД з предмету Основи комп’ютерної інженерії на тему ”Подання чисел у прямому, зворотному (обернений) та додатковому (доповняльний) кодах”.

Метою заняття було: навчити слухачів розуміти сутність та призначення, застосовувати та аналізувати прямий, обернений та додатковий коди.

В ході лекційного заняття було детально розглянуто прямий, обернений, додатковий коди, а також акцентовано увагу на модифікованих кодах в комп’ютерній техніці.

Після цього слухачі здатні: перетворювати числа в різні коди та навпаки, використовувати коди для виконання арифметичних операцій та інших операцій в комп'ютерних системах.

Відкриті лекції дозволяють студентам розкривати себе в присутності сторонніх осіб, набуваючи soft skills: навичок комунікації, навичок аналізу та критичного мислення.