XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Залучення всіх учасників освітнього процесу кафедри інженерії програмного забезпечення до академічної доброчесності

14:47, 16-11-2023

Академічна доброчесність є фундаментальною ідеєю того, що всі  студенти й науково-педагогічні працівники будуть дотримуватись  високих наукових стандартів  шляхом етичного проведення досліджень, посилаючись на джерела, відповідально слідуючи принципам доброчесності при створенні публікації, наукової роботи, оцінюванні вмінь та знань. Оскільки саме через академічну доброчесність кожен студент може зрозуміти вагу своїх знань та отриманого диплома, бо вона стосується кожної навчальної дисципліни, курсу, завдання, курсової та кваліфікаційної роботи, незалежно від рівня вищої освіти та року навчання.

Із метою формування у здобувачів вищої освіти спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення» уявлення про академічну доброчесність кураторами навчальних груп на кураторській годині було проведено бесіду на тему «Академічна доброчесність».

Крім того, з метою посилення культури академічної доброчесності та підтвердження володіння теоретичних основ і практичних навичок їх застосування, науково-педагогічні працівники кафедри та деякі студенти академічних груп пройшли онлайн-курс на платформі Prometheus.

Читайте також
Переглядів: 356