(Державний університет телекомунікацій)

(Державний університет телекомунікацій)

Відкрита лекція в рамках «антибулінгової кампанії» для студентів кафедри Штучного інтелекту

13:52, 16-11-2023

Умовами отримання якісної вищої освіти є, безумовно, гарна матеріально-технічна база університету, кваліфіковані науково-педагогічні працівники, проте не менш важливою є соціально-психологічна складова навчального процесу.

Гармонійне формування сучасних висококваліфікованих фахівців можливе лише в просторі, вільному від будь-яких проявів насильства та дискримінації.

Студенти кафедри штучного інтелекту разом із провідним психологом університету - Адамюк Діаною Сергіївною на відкритій лекції в рамках Антибулінгової кампанії підіймали тему «Запобігання та протидія булінгу».

Були розглянуті види булінгу, як діяти і куди звертатися студентам при подібних ситуаціях в навчальному просторі.