XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Real-world business-communication environment на кафедрі «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності»

16:33, 15-11-2023

Кафедра «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» - одна з провідних кафедр Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій. Наші викладачі є розробниками оригінальних методик викладання та підходів до навчання, які допомагають студентам краще зрозуміти матеріал та набути необхідних знань і навичок, вони вільно володіють іноземною мовою та мають сертифікати рівня В2. 

Програма кафедри розроблена згідно сучасних тенденцій та вимог ринку праці: 20% занять проводяться англійською мовою. Студенти вивчають наступні дисципліни -  Інноваційні технології в бізнесі (Innovative Technologies in Business), Світові торговельні режими (Global Trade controls), Управління ризиками (Risk management).

  

Ми практикуємо сучасне проведення пар, відповідно до бізнесових контекстів. Вчимося писати листи, влаштовуємо нетворкінг, навчаємо вмінню проведення  переговорів, створюємо презентації та ситуації face-of-face. Знаємо, як перетворювати смол-токи на продуктивну розмову та уникати непорозумінь з іноземними колегами в спілкуванні. Вміємо використовувати сталі вирази в діловому листуванні та описувати soft-skills й особисті досягнення у CV та cover letters. Даємо практичні знання як справити позитивне перше враження, презентувати себе як спеціаліста, підтримати small- talk та налагодити контакти на ділових зустрічах і конференціях

Такі знання та навички  надають можливість майбутнім підприємцям розвиватися та здобувати практичний досвід в бізнесі, де лідерство,  рішучість, комунікація, ефективна співпраця самодисципліна та досягнення спільної мети є ключовими факторами успіху.

Читайте також
Переглядів: 358