(Державний університет телекомунікацій)

(Державний університет телекомунікацій)

Таємниці Інформації та кодування на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки

14:58, 13-11-2023

Випускники кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки (ІКБ) активно залучаються до роботи в ІТ сфері, спеціалізуючись у захисті інформації. За словами Оксфордського словника, інформація передає загальні знання, але той, хто дійсно знає сутність, розуміє, що це не вичерпне визначення. У сучасному світі дані лежать в основі ієрархії, що становить вимірювання, статистичні факти та вимагає аналізу для отримання інформації.

На кафедрі ІКБ студенти вивчають Теорію інформації та кодування з перших місяців 2 курсу навчання. Програма курсу включає в себе різні аспекти, такі як вимірювання інформації, розрахунок потужності каналів зв'язку, схеми кодування, розширення вейвлетів, стиснення та ефективне кодування аудіовізуальної інформації та інші важливі аспекти.

Один з ключових факторів успіху цього курсу знання - досвід та відданість завідуючої кафедри ІКБ, професора Галини Іванівни Гайдур та старшого викладача, професійного інженера зв’язку -  Зої Зіновіївни Бондаренко. Вони вже протягом багатьох років неустанно допомагають студентам засвоювати не лише теоретичні знання, але й прикладні навички. Під керівництвом НПП студенти активно займаються практичними завданнями, що дає їм можливість впевнено відчувати себе в інформаційному просторі і готує їх до майбутньої професійної діяльності у сфері кібербезпеки.

Фотографії