Впровадження інноваційного змісту навчання на кафедрі МВТ

09:45, 13-11-2023

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій проводить підготовку студентів згідно з інноваційним  змістом навчання, затвердженим ректором Університету. Студенти з першого курсу проходять підготовку по спеціальності з використанням матеріально-технічного забезпечення кафедри.

На кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій вивчаються та  надаються  теоретичні  знання  і  практичні навички( більше ніж 50 %),  необхідних  для  розв’язку  задач,  пов’язаних  з  експлуатацією  і  вдосконаленням телекомунікаційних мереж та мереж мобільного зв’язку, фізичні процеси, що відбуваються при передачі та прийомі електромагнітних сигналів, телекомунікаційні технології, принципи роботи та характеристиками основних елементів і вузлів мереж мобільного зв’язку.

Одним з видів занять, що дають змогу студентам на практиці засвоїти комплексні знання принципів побудови систем мобільного зв’язку, їх технічних характеристик, особливостей функціонування систем і радіообладнання, яке застосовується при розгортанні відповідних мереж зв’язку, є практичні заняття з дисципліни системи мобільного зв'язку, яка викладається на 1 курсі для студентів кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій. На заняттях студенти зможуть дізнатись про основи побудови мереж мобільного зв’язку, загальну архітектуру мобільних мереж, класифікацію мереж, клієнтів, операторів і послуг зв’язку, мультиплексування та комутацію,  характеристика ліній зв’язку , складові моделі мобільної мережі та отримати багато інших цікавих і сучасних знань..

Проведення практичних занять заохочує студентів до навчання та дає можливість оволодіти актуальними практичними навичками, що посприяє в отриманні студентами високооплачуваного робочого місця в галузі телекомунікацій.

Шановні абітурієнти!!!

Запрошуємо на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за престижною, актуальною, перспективною спеціальністю 172 - Електронні комунікації та радіотехніка! на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій  за освітньою програмою:

бакалаврів “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення”

та

магістрів “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”

Якщо у Вас виникають питання щодо вступу  на кафедру МВТ,

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;

тел., Viber/Telegram 068-219-50-50

або

приходьте і ми Вам допоможемо на місці за адресою:

Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136

з 9:00 до 16:00!