Предмети НМТ-2024 рік. Що відомо?

23:38, 10-11-2023

Вже який рік поспіль випускники шкіл в Україні сдають національний мультипридметний тест для подальшого вступу у заклад вищої освіти. І цей 2024 рік не є виключенням…

Відповідний законопроєкт був ухвалений Верховною Радою 08 листопада.

НМТ включатиме три обовʼязкові предмети – українську мову, математику, історію України, а також шість предметів на вибір: фізика, хімія, біологія, іноземна мова, географія, українська література.

Також було визначено, що конкурсний відбір до вишів буде здійснюватись за результатами ЗНО 2021 року або НМТ 2022–2024 років та творчого конкурсу.

Тестування відбудеться в один день і триватиме 4 години.

Структуру НМТ у 2024 році змінювати не планують.

Учасники НМТ у 2024 році можуть розпочинати підготовку, використовуючи минулорічні завдання НМТ і ЗНО.

За більшими деталями ви можете доєднатись до нашого телеграм каналу, де ми регулярно викладаємо усі актуальні новини щодо вступної кампанії та НМТ.

А усі цікаві події з життя кафедри ІПЗАС ви можете відслідковувати в нашому інстаграмі!

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем бажає вам вдалої підготовки до НМТ 2024 року!