XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

На фінішній прямій: ЄДКІ для магістрантів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» ДУІКТ

13:57, 17-11-2023

16 листопада 2023 року у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбулося проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) як форми атестації за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Тестування тривало 180 хвилин, упродовж яких здобувачі відповіли на 150 тестових запитань у форматі вибору однієї правильної відповіді із пропонованих чотирьох. У тестуванні взяли участь 19 майбутніх магістрів.

ЄДКІ для зазначеної категорії здобувачів є обов’язковою формою атестації. Іспит проводився у формі комп’ютерного онлайн-тестування із організацією очного контролю (прокторингу), дистанційним адмініструванням та відеоспостереженням.

22 листопада 2023 року відбудеться засідання фахової комісії ЄДКІ за спеціальністю, яка проведе експертне оцінювання тесту та визначить значення порогового балу. До кінця листопада на офіційному вебсайті МОН оприлюднить інформацію про пороговий бал, а в Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій будуть надіслані індивідуальні результати здобувачів.

Переконані, що всі наші магістранти достойно склали ЄДКІ та з нетерпінням чекатимемо результатів, щоб привітати найкращих студентів нашого університету!

Фотографії

Читайте також
Переглядів: 430