Екскурсія студентів кафедри Технологій Цифрового Розвитку в офіс SoftServe: очима студентів

13:11, 09-11-2023

Студенти кафедри Технологій Цифрового Розвитку поділились враженнями, відвідавши офіс SoftServe – однієї з провідних IT-компаній України. Екскурсія стала справжнім досвідом, а відгуки студентів відображають неабияке захоплення.

Один із учасників поділився враженнями: "Офіс SoftServe – це справжній шедевр дизайну. Розгулюючи по його просторах, я здивувався, як ергономічно влаштоване робоче середовище. Інтеграція робочого простору з місцями для відпочинку вражає, і я вірю, що це позитивно впливає на продуктивність".

Ще один студент зауважив, що екскурсія була не лише цікавою, а й надзвичайно інформативною: "Відвідати офіс SoftServe – це враження і навчання в одному пакеті. Ми не лише дізналися багато про IT-індустрію, але й мали можливість переглянути реальні проєкти компанії".

Дехто висловив свої очікування: "Коли ти побачив майже все (не без таємниць) та уявив себе у тому зручному кріслі за крутим ноутом, за пів ціни (все найкраще для співробітників) – розумієш, що ось воно  омріяне місце роботи! Але до нього треба ще дорости, але, на щастя, з навчанням в цій компанії все просто супер, бо на тебе чекає просто купа крутих курсів з різних галузей програмування, залишилося тільки обрати, бо ціни, як і знання, які ти отримаєш, теж будуть відрізнятися!", – відзначив один з учасників екскурсії.

SoftServe, заснований у 1993 році, вирізняється не лише своїми технологічними досягненнями, але й акцентом на розвиток молодих фахівців. Спеціалісти компанії пишаються своїми досягненнями та інноваціями у сфері програмування.

"Побувавши у трьох ІТ-компаніях, можна сказати, що всі вони подібні, але SoftServe – це окремий рівень", - ділиться студентів кафедри. Він також відзначив індивідуальний підхід до екскурсії: "Подяка Роману за круту та не нудну екскурсію. Під час неї я відчув себе справжнім програмістом, і це неймовірно мотивує".

Вивчаючи всі аспекти офісного життя та навчальних можливостей компанії, студенти виражають подяку організаторам та супровідникам за цей захоплюючий день в SoftServe.

Студенти кафедри Технологій цифрового розвитку отримали неймовірний досвід, відвідавши офіс однієї з найбільших IT-компаній України - SoftServe. Екскурсія пройшла з особливим захопленням та залишила яскраві враження у кожного учасника заходу.