Участь студентів кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем в програмі «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future) від компанії Huawei

17:58, 08-11-2023

6 листопада урочистою церемонією відкриття стартувало навчання в рамках всесвітньої навчальної програми «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future) компанії Huawei для 21 найкращих студентів та випускників ЗВО України. Захід проводиться вже 7-й рік поспіль за підтримки Міністерства освіти й науки України. Цьогорічний відбір був дуже потужний, велика кількість талановитих учасників, які доводили, що саме вони гідні потрапити на навчання. І саме з нашої кафедри 5 студентів отримали таку неймовірну можливість! І вже три дні поспіль дана подія відбувається у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій! Попереду чекає ще 5 днів плідної роботи, насиченої програми та безумовно високих результатів!

Учасники поділені на групи, кожна група має власний проєкт, над яким працюватимуть впродовж всієї програми. За кожним закріплені ментори, які допомагають з практичним виконанням завдань, а саме, як ефективно застосовувати ІКТ у різних галузях.

Експерти діляться з студентами сучасними галузевими тенденціями в телекомунікаціях, цифровій трансформації, Інтернет речей, штучному інтелекті, енергетиці, інноваціях тощо. Процес не з легких, але точно дуже цікавий та корисний! Бажаємо нашим щасливчикам плідної роботи, а головне нових перемог!