Гурток "WEB3.0 Розробка"

14:31, 07-11-2023

В сучасному світі технології постійно розвиваються, і однією з найактуальніших галузей є розробка WEB3 додатків. Саме тому наша кафедра Технології цифрового розвитку створила гурток для вивчення цього напрямку в програмуванні.

Запуск гуртка відбувся нещодавно, і це вже став великий крок для всіх зацікавлених. Перше заняття відбулося 2 листопада, і воно було вкрай цікавим. Учасники гуртка отримали можливість вивчити основи WEB3 та розпочали підготовку до створення власних смарт-контрактів.

На початковому етапі ми розглянули основи роботи з WEB3 та важливість розуміння блокчейн-технологій. Учасники познайомились з розумними контрактами, які є фундаментом багатьох WEB3-додатків. Ми розглянули поняття децентралізованих додатків (DApps) та вивчили, як розробляти їх, використовуючи різні платформи, такі як Ethereum.
Проте це лише початок нашого захоплюючого шляху. У майбутньому ми плануємо розглядати більше розширених тем, таких як створення власної криптовалюти, робота зі смарт-контрактами на різних блокчейн-платформах, інтеграція WEB3 у сферу фінансів та багато іншого. Ми також надамо можливість учасникам досліджувати нові платформи та інструменти, що з'являються у цьому екосистемі.

Запрошуємо всіх студентів та зацікавлених осіб приєднатися до нашого гуртка та розпочати свій шлях у світі розробки на платформі WEB3. Не пропустіть цю нагоду освоїти нові навички та долучитися до цікавого світу технологій майбутнього разом із нами!