XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Студентське життя першокурсників Комп’ютерної інженерії ДУІКТ за межами університету

17:51, 06-11-2023

Свято Гелловіну пройшло, а студенти кафедри Комп’ютерної інженерії групи КІД-11 разом зі студентським куратором відвідали кінотеатр, переглянувши тематичний фільм-жахастик "П'ять ночей з Фредді".

Основною подією вечора став перегляд фільму "П'ять ночей з Фредді". Першокурсники з радістю поділились оцінками, емоціями та враженнями, які вони відчули від перегляду фільму та відпочинку загалом.

“Вчора наша дружна група студентів вирішила трохи відпочити від навчання та розвіятися після напруженого тижня, перед першою сесією в житті.”

Коментар, який ми почули після фільму, був досить спокійним. Один із студентів сказав: "Похід в кіно був класний і чудовий, фільм також сподобався, але як для фільму жахів він слабкий, це моя особиста думка." Він виділив позитивну атмосферу вечора, але вважав, що жахи могли б бути більш насиченими.

Наступний коментар від іншого студента, який збирався в кіно із радістю. Він сказав: "Час пролетів непомітно. Давно не був в кінотеатрі, а тут з'явилась можливість піти на кіно перед сесією. Отримав тільки позитивні емоції, прекрасний день."

Для нього цей фільм був справжнім відпочинком перед надзвичайно важкими тижнями.

Отже, для одних це було класним і незабутнім днем, а для інших, фільм, можливо, міг би бути трохи жахливішим. Все ж, незважаючи на різні думки, студенти чудово провели час разом і створили неймовірні спогади.

Читайте також
Переглядів: 361