Студенти третього курсу кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту освоювали засоби виявлення закладних пристроїв

19:43, 05-11-2023

В межах отримання необхідних практичних навичок в ході процесу формування фахівця з кібербезпеки та захисту інформації, конкурентоздатного на ринку прація в сфері ІТ-технологій студенти третього курсу приступили до вивчення засобів, призначених для виявлення закладних пристроїв несанкціонованого доступу до інформації.

Заняття проводяться в межах навчального плану для третього курсу кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій у межах дисципліни "Методи та засоби технічного захисту інформації" освоювали засоби, які допомагають знаходити закладні пристрої.

Зокрема, студенти ознайомилися з принципом роботи нелінійного локатора, який є одним із найпоширеніших методів виявлення закладних пристроїв. Нелінійний локатор генерує сигнал, який впливає на закладний пристрій і викликає в ньому зміну частоти. Ця зміна частоти може бути виявлена за допомогою нелінійного локатора, що дозволяє визначити місце розташування закладного пристрою.