XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Графіки захисту дипломних робіт кафедри ТСМ на здобуття освітнього ступеня магістра денної форми навчання

16:21, 10-01-2023

Шановні випускники спеціальності 172 «Телекомунікації  та радіотехніка»! Звертаємо увагу на те, що захист кваліфікаційних робіт буде проводитися за встановленим графіком з 18.01.23 по 23.01.23

18.01.2022

 

 

Комісія №13, ауд.222

 

Комісія №14, ауд.220

 

Комісія №15, ауд.215

1

9:00-9:30

 

1

Кудря Олександр Анатолійович

 

 

2

9:35-10:05

 

2

Марковський Сергій Андрійович

 

 

3

10:10-10:40

 

3

Оладько Ярослав Олксандрович

 

 

4

10:45-11:15

 

4

Опанасенко Максим Олександрович

 

 

5

11:20-11:50

 

5

Пономаренко Олег Олександрович

 

 

6

11:55-12:25

 

6

Воробйов Ілля Володимирович

 

 

7

12:30-13:00

 

7

Куліш Ірина В'ячеславівна,

 

 

8

13:05-13:35

 

8

Островий Тарас Ігорович

 

 

9

13:40-14:10

 

9

Максимович Павло Володимирович

 

 

10

14:15-14:45

 

10

Прокопенко Дмитро Олегович

 

 

11

14:50-15:20

 

11

Олексієнко Олександр Володимирович

 

 

12

15:25-15:55

 

12

Цимбалюк Федор Олексійович

 

 

20.01.2022

 

 

Комісія №13, ауд.222

 

Комісія №14, ауд.220

 

Комісія №15, ауд.215

1

9:00-9:30

Демченко Олександр Вікторович

1

Кришталь Артем Артурович

1

Замша Олексій Миколайович

2

9:35-10:05

Котвицький Олексій Костянтинович

2

Малько Максим Валерійович

2

Клецький Ігор Олександрович

3

10:10-10:40

Соколов Валерій Віталійович

3

Маховський Віктор Олександрович

3

Мантула Роман Анатолійович

4

10:45-11:15

Іванова Наталія Валерівна

4

Попов Антон Олександрович

4

Михайловський Олександр Ілліч

5

11:20-11:50

Паламарчук Владислав Олеговоч

5

Потапенко Антон Юрийович

5

Свиридов Дмитро Олексійович

6

11:55-12:25

Карамушка Ольга Юріївна

6

Шаповал Дар’я Олександрівна

6

Хорошилов Іван Володимирович

7

12:30-13:00

Мацкевич Владислав Вікторович

7

Шмалій Владислав Юрийович

7

Хуткий Денис Євгенійович

8

13:05-13:35

Горохов Олександр Сергійович

8

Заікін Сергій Сергійович

8

Чередниченко Андрій Олексійович

9

13:40-14:10

Панченко Ігор Олегович

9

Засадюк Владислав Сергійович

9

Чичерін Ернест Сергійович

10

14:15-14:45

Холявко Олександр Юрійович

10

Захарченко Андрій Володимирович

10

Яременко Віктор В`ячеславович

11

14:50-15:20

Марухно Руслан Васильович

11

Логінова Ольга Михайлівна

11

Жупінас Анастасія Олегівна

12

15:25-15:55

Назаренко Данило Сергійович

12

Гориня Данило Кирилович

12

Данилюк Віталій Олександрович

23.01.2022

 

 

Комісія №13, ауд.222

 

Комісія №14, ауд.220

 

Комісія №15, ауд.215

1

9:00-9:30

Марчук Ганна Миколаївна

1

Бацман Олександр Михайлович

1

Шевчук Роман Олегович

2

9:35-10:05

Абалонков Антон Сергійович

2

Грай Денис Олексійович

2

Якобі Кирило Сергійович

3

10:10-10:40

Андрущак Анастасія Олегівна

3

Бахтіаров Артем Юрійович

3

Головач Микола Сергійович

4

10:45-11:15

Клименко Євгеній Сергійович

4

Гроза Ігор Миколайович

4

Колодзейський Леонід Сергійович

5

11:20-11:50

Островський Павло Вікторович

 

 

5

Красуля Дмитро Васильович

6

11:55-12:25

Коваль Олександр Сергійович

 

 

6

Корнійчук  Ілля Юрійович

7

12:30-13:00

Мінтюк Владислава Олександрівна

 

 

7

Хоменко Ілля Андрійович

8

13:05-13:35

Москалюк Євгеній Вікторович

 

 

8

Калінінський Іван Сергійович

9

13:40-14:10

Тарасенко Юрій Володимирович

 

 

9

Гайдайчук Артем Костянтинович

10

14:15-14:45

Мохамед Матані

 

 

10

Панченко Владислав Ігорович

11

14:50-15:20

Скорець Роман Денисович

 

 

11

Стрельцов Святослав Андрійович

12

15:25-15:55

Шкурупій Віталій Андрійович

 

 

12

Усик Максим Леонідович

Встановіть, будь ласка, додаток Zoom заздалегідь!

Випускників, котрі мають проблеми зі світлом, запрошуємо до університету, аудиторії будуть готові для проведення захисту.

 

Порядок  доступу до конференції:

 

Комісія № 13, ауд. 222 – dekdut222@gmail.com

Join Zoom Meeting

https://us04web.zoom.us/j/2188911041?pwd=OFdVTWdVa1JZR0M5dHJ6dzdjS0hlZz09

Meeting ID: 218 891 1041

Passcode: 5afj5C

 

Комісія № 14, ауд. 220 – dekdut220@gmail.com  

Join Zoom Meeting

https://us04web.zoom.us/j/8657948258?pwd=0DZa4Yb8UGdkOsBWAkiyVN2m4XuHXI.1

Meeting ID: 865 794 8258

Passcode: G23wkD

 

Комісія № 15, ауд. 215 – dekdut215@gmail.com 

Join Zoom Meeting

https://us04web.zoom.us/j/8502544629?pwd=d2Po-6k2Sey_AsF1OYTYINhwjUL4ju.1

Meeting ID: 850 254 4629

Passcode: Mz6Z3c

Бажаємо успіху!

Читайте також
Переглядів: 1 172