XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Графік захистів кваліфікаційних робіт магістрів кафедри ІПЗАС

13:00, 10-01-2023

Спеціальність – 126 Інформаційні системи та технології

17.01.2023р. Початок о 09:00.

Посилання на проведення захисту: https://zoom.us/j/97976045176?pwd=VTVDMnptMjlRRElhaTVXL1JHNG1iQT09

Комісія № 7

Голова комісії:

завідувач кафедри програмних систем і технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор технічних наук, доцент

Бичков Олексій Сергійович.

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

Сторчак Каміла Павлівна.

Члени комісії:

професор кафедри інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

Срібна Ірина Миколаївна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

Полоневич Ольга Володимирівна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

Ткаленко Оксана Миколаївна.

Секретар комісії:

Асистент кафедри інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

Каграманова Юлія Костянтинівна.

 

  1.  

Бєлоножко Олексій Сергійович

  1.  

Бондаренко Данило Андрійович

  1.  

Завацький Владислав Олександрович

  1.  

Кашич Дмитрій Олександрович

  1.  

Кульчицький Олександр Євгенійович

  1.  

Олексієнко Олександр Сергійович

  1.  

Пешков Іван Олексійович

  1.  

Семенчук Марія Романівна


Спеціальність – 126 Інформаційні системи та технології

18.01.2023р. Початок о 09:00.

Посилання на проведення захисту: https://zoom.us/j/97976045176?pwd=VTVDMnptMjlRRElhaTVXL1JHNG1iQT09

Комісія № 7

Голова комісії:

завідувач кафедри програмних систем і технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор технічних наук, доцент

Бичков Олексій Сергійович.

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

Сторчак Каміла Павлівна.

Члени комісії:

професор кафедри інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

Срібна Ірина Миколаївна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

Полоневич Ольга Володимирівна;

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

Ткаленко Оксана Миколаївна.

Секретар комісії:

Асистент кафедри інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

Каграманова Юлія Костянтинівна.


  1.  

Сирота Максим Павлович

  1.  

Тимчишин Вікторія Сергіївна

  1.  

Усик Максим Леонідович

  1.  

Шітів Михайло Миколайович

  1.  

Шкредов Олександр Сергійович

  1.  

Яцунський Олександр Русланович

Читайте також
Переглядів: 946