Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   
Кафедра Комп'ютерної інженерії

Запрошуємо до навчання

Загальна інформація
Новини та подіі
Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Освітні програми
Навчальні дисципліни
Науково-педагогічний склад
Партнери кафедри
Авторизовані курси Академії Cisco
Матеріальна база
Робота зі студентами
Наукова діяльність
Бібліотека
Підшефна школа
Вакансіі
Відгуки
Отримати консультацію
Контактна інформація
Дистанційне навчання
Відгуки працедавців
Публічне обговорення освітньо-професійних програм

Запрошуємо до навчання

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "123 Комп’ютерна інженерія" кафедри Комп'ютерної інженерії та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Фахівець з комп'ютерної інженерії – має глибокі знання та навички в області проектування, розробки та управління комп'ютерними системами. Інженер майбутнього в сфері комп’ютерної інженерії займається не лише поточними технологіями, а й активно вивчає та впроваджує нові ідеї, концепції та технології, які ще не стали широко розповсюдженими:

 • активно займається дослідженням та розробкою нових концепцій, алгоритмів та технологій у сфері комп'ютерної інженерії.
 • постійно шукає нові способи вирішення проблем та вдосконалення існуючих систем і технологій.
 • завжди в курсі останніх тенденцій у своїй галузі і розуміє, як ці тенденції можуть вплинути на майбутній розвиток комп'ютерних систем.
 • має глибоке розуміння штучного інтелекту (AI) та машинного навчання (ML) і активно впроваджує їх у різноманітні області, такі як автоматизація, аналіз даних, медицина тощо.
 • зосереджує увагу на кібербезпеці, розробці заходів захисту від кібератак та забезпеченні безпеки комп'ютерних систем у майбутньому.
 • має знання та навички не лише в комп'ютерній інженерії, але й у суміжних галузях, таких як електроніка, математика, фізика, біологія тощо.
 • розуміє важливість етичних аспектів використання технологій та має на увазі соціальні наслідки своєї роботи.
 • вміє ефективно спілкуватися з колегами, клієнтами та іншими зацікавленими сторонами.

Загалом, фахівець з комп'ютерної інженерії, який є інженером майбутнього, завжди вдосконалює свої знання та навички, стежить за новими технологіями і використовує їх для розв'язання складних завдань у своїй галузі.

Приєднуйтесь до команди комп’ютерних інженерів вже сьогодні!

Фахівець з Комп’ютерної інженерії – інженер майбутнього

Сьогоднішній інженер повинен бути мультидисциплінарним, володіти широкою базою, великим обсягом знань. Зараз більшість інженерних завдань є багатовимірними, і їх рішення вимагає знань в більш ніж одній дисципліні. Більш того, інженер майбутнього через 3-4 роки, можливо, буде виконувати абсолютно іншу роботу - ту, якої сьогодні ще навіть не існує. І йому потрібно бути достатньо гнучким, щоб рухатися далі.

Інженери майбутнього повинні бути готові рухатися - вони повинні безперервно вдосконалювати себе, розширювати свої знання, бажати вчитися і не боятися робити це. Якщо ви робите свою роботу, і раптом виникає необхідність освоїти щось нове, ви повинні діяти з упевненістю: вивчити це нове і продовжувати робити це все життя. І це один з викликів, з яким стикається інженер майбутнього – фахівець з комп’ютерної інженерії, тому що технології змінюються дуже швидко, і можна легко відстати від них.

Наші студенти - інженери майбутнього! Ми вчимо їх бути відкритими для нових знань і енергійно приймати виклики часу.

Одним з основних аспектів інноваційного змісту навчання в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій є взаємодія з компаніями, що важливо як для кафедри Комп'ютерної інженерії, так і для університету в цілому з точки зору розуміння найсучасніших технологій.

Кафедра Комп'ютерної інженерії дуже тісно співпрацює  зі світовим лідером у галузі мережевих технологій, компанією Cisco.

Також кафедра співпрацює з компаніями VEGA, NG Serv, Розумний будинок, Наш Нет та інші, які займаються управлінням та обслуговуванням IT інфраструктури.

Підтвердженням наявності знать та вмінь роботи з обладнанням відомих компанії є отримання міжнародних сертифікатів, кількість студентів, що отримали такі сертифікати з кожним роком зростає. На кафедрі відкрита Академія Cisco та проводяться сертифіковані курси в межах навчального процесу. Сертифікат міжнародного зразка надає можливість працевлаштування в будь якій компанії світу та отримувати високу заробітну плату.

 

Компанії повинні працювати на краю технологій, щоб залишатися конкурентоспроможними. Тому всі викладачі кафедри Комп'ютерної інженерії безперервно вчаться (семінари, вебінари, конференції, стажування тощо), піднімаючи себе на новий рівень, тому що рішення, які потрібні компаніям, повинні грунтуватися на кращих технологіях, які тільки доступні. І це чудовий механізм, який зберігає оновлені знання інженерних викладачів, і вони залишаються в курсі того, що відбувається навколо.

 

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління за сприяння компаній-партнерів, а також сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

 

Отже, будьте сміливими - ви все зможете подолати, світ комп'ютерної інженерії чудовий та захоплюючий!

Приєднуйтесь!

Людина народжена з бажанням пізнавати світ, і їй тільки потрібно дати інструмент.

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій співпрацює з компанією Cisco Systems, яка є світовим лідером з виробництва обладнання для комп’ютерних мереж. Кафедра Комп'ютерної інженерії надає можливість студентам отримати сертифікат Cisco. Курси IT Essentials та CCNA за програмою Cisco надаються безкоштовно.

Професійна діяльність:

 • вирішення технологічних задач по забезпеченню безперебійного функціонування обладнання інформаційних мереж зв’язку;
 • проектування нових або модернізція існуючих інформаційних мереж зв’язку;
 • виконання наукових досліджень у сфері інформаційних мереж зв’язку.

Фахівець, за умов набуття відповідного досвіду, може адаптуватися до напрямів суміжної професійної діяльності: управлінської та педагогічної.

Випускники Університету можуть працювати по всьому світу:

 • в телекомунікаційних компаніях на інженерних посадах з налагодження, експлуатації, технічного обслуговування і ремонту;
 • на будь-яких підприємствах в ІТ підрозділах (адміністрування серверного та мережевого обладнання підприємства,  супровід інформаційних систем, обслуговування білінгових систем,  проектування ІТ систем банку та інше);
 • в наукових організаціях з розробки та впровадження  інформаційних мереж зв’язку.

Наші випускники працюють в:

 • «Укртелеком», «Укрчастотнагляд»;
 • Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення;
 • МВС, СБУ, «Держспецзв’язок»;
 • Оператори зв’язку: Київстар, МТС Україна, Інфоком, Інтертелеком, Life (Астеліт), PEOPLEnet (Телесистема України), Київські телекомунікаційні мережі, Адамант, Воля, Vega;
 • виробники обладнання: Ericsson, Hewlett-Packard, Alcatel-Lucent, Huawei, ZTE в Україні та закордоном.
 • "Vega" 
 • "NG Serv"

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитисьНатискаючи на кнопку "Отримати консультацію", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Контактна інформація

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом'янська, 7, ауд. 218

Завідувач кафедрою 
Лащевська Наталія Олександрівна:  

Viber: (097)-527-49-26
Telegram: @n_lashchevska

Email: dut.kaf.ki@gmail.com

Новини

Всі новини
Переглядів: 18 254