XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Кафедра Комп'ютерної інженерії

Відгуки працедавців

Загальна інформація
Новини та подіі
Запрошуємо до навчання
Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Освітні програми
Навчальні дисципліни
Науково-педагогічний склад
Партнери кафедри
Авторизовані курси Академії Cisco
Матеріальна база
Робота зі студентами
Наукова діяльність
Бібліотека
Підшефна школа
Вакансіі
Відгуки
Отримати консультацію
Контактна інформація
Дистанційне навчання

Відгуки працедавців

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "123 Комп’ютерна інженерія" кафедри Комп'ютерної інженерії та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Худяков О.П. (Директор) ТОВ “АЛ-КО КОБЕР”

Керівництво компанії ТОВ «АЛ-КО Кобер» висловлює щирі слова подяки за якісну підготовку фахівців для ІТ-галузі. Студенти 2 курсу Державного університету телекомунікацій, спеціальності Комп’ютерна інженерія під керівництвом завідувача кафедри Поперешняк Світлани Володимирівни протягом липня-серпня приймали участь у налаштуванні та тестуванні комп’ютерних мереж та серверного обладнання, які потребували відновлення через кібератаки. Студенти продемонстрували відмінні комунікативні навички, ґрунтовні знання та професійні вміння, що дало змогу в короткі терміни якісно виконати поставлені завдання.


Баливський Ю.Д  (Головний бухгалтер) ТОВ «ГлобалЛоджик Україна»

Керівництво компанії ТОВ «ГлобалЛоджик Україна»висловлює висловлює подяку за підготовку кваліфікованих фахівців, які здобули освіту в  Державного університету телекомунікацій. Студентка 3-го курсу, спеціальності «Комп’ютерна інженерія», Петрунчак Анна Романівна, яка працює на посаді Junior Automated Test Engineer, прекрасно демонструє ґрунтовні знання, професійні вміння та відмінні комунікативні якості. Також ми вдячні за високий рівень англійської мови, який вона отримала навчаючись в Державному університеті телекомунікацій, оскільки ми міжнародна компанія і робочою мовою є англійська


Троян Д.О. (Директор) ПП «Уніфільтр»

На нашому підприємстві працюють випускники кафедри комп’ютерної інженерії ДУТ. Їх успішна діяльність показала, що якість професійної підготовки випускників, рівень отриманих ними знань відповідає кваліфікаційним вимогам необхідним для ефективної роботи. Всі випускники проявляють самостійність, демонструють уміння знаходити правильний рішення у складних питаннях і застосовувати в повній мірі отримані академічні знань на практиці. Необхідно також відзначити, що випускників університету завжди відрізняє прагнення до професійного розвитку і кар'єрного росту, зацікавленість в отриманні нової інформації, розширенні професійного кругозору.


Микола Калашник (Виконувач обов’язків голови) Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

Від імені Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації висловлюємо подяку студенту 2 курсу, спеціальності Комп’ютерна інженерія, Демченку Артему за професійні знання, також за проявлений патріотизм, вагомий внесок у розвиток обороноздатності держави, сумлінне виконання громадського обов’язку та волонтерську допомогу


Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Контактна інформація

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом'янська, 7, ауд. 218

Завідувач кафедрою 
Лащевська Наталія Олександрівна:  

Viber: (097)-527-49-26
Telegram: @n_lashchevska

Email: dut.kaf.ki@gmail.com

Новини

Всі новини
Переглядів: 38 633