Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

Ярошовець Тетяна Іванівна

Ярошовець Тетяна Іванівна – доктор філософії (PhD), магістр журналістики.

Посада: доцент кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій.

Досвід роботи: наукової – понад 20 років, науково-педагогічної – 29.

Наукові інтереси: розроблення творчих проєктів у галузях публічного управління та журналістики, розвиток стратегічних комунікацій в публічному управлінні, ведення інформаційних воєн, створення студентських наукових центрів, вдосконалення та розробка комунікаційних технологій в сфері адміністрування, розроблення нових механізмів взаємодії з громадськістю в сучасних умовах тощо.

Автор та співавтор понад 30 статей у зарубіжних та вітчизняних наукових фахових виданнях, у тому числі в наукометричних базах даних Web of Science та Scopus, 5 навчально-методичних посібників.

Має великий досвід у роботі зі студентами-іноземцями; є розробником індивідуальних авторських програм, проведенні тренінгів для держслужбовців, читання лекцій на курсах підвищення кваліфікації держслужбовців в державній податковій службі України; проведенні круглих столів з фахівцями у сфері журналістики та інформації.  

Є учасником та модератором університетських, всеукраїнських, міжнародних наукових семінарів та конференцій з участю відомих науковців, практиків, журналістів.

Здійснює наукове керівництво магістрантами.  

Активно співпрацює з Ягеллонським університетом (м. Краків, Польща), де підвищує фаховий і професійний рівень.

Веде активну громадську роботу. Є одним із авторів та організаторів міжнародного Незалежного Медіа Форуму, головним редактором сайту www.uacenter.media. Генеральний директор громадської організації «Міжнародний інститут українознавчих студій: екологія та культура». Член спілки журналістів України. Член журі Всеукраїнського конкурсу інклюзивного образотворчого мистецтва імені Марії Приймаченко.    

Нагороджена відомчими відзнаками, медаллю «За гідність та патріотизм» Київської організації Національної спілки журналістів України (2001).

Трудова діяльність:

  • 2001 – 2022 рр. – Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна (2008-2015 рр. – заступник завідувача кафедри видавничої справи та редагування; 2016-2018 рр.- завідувач кафедри видавничої справи, поліграфії та редагування; 2018-2022 рр. – заступник директора з наукової роботи Інституту філології та масових комунікацій, доцент кафедри журналістики, видавничої справи поліграфії та редагування);
  • 2022 р. – доцент кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій.
Переглядів: 6 718
Вступ до магістратури
лише за ЄВІ
та вступним випробуванням


за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа