Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   
Приймальна комісія

Особам з тимчасово окупованих територій

Вступ 2024
Правила прийому
Перелік спеціальностей для вступу на 1 курс
Перелік конкурсних предметів для вступу на 1 курс
Вартість навчання
Державне замовлення
Програми вступних іспитів 2024
Консультації до національного мультипредметного тесту
Консультації до фахових іститів
Путівник учасника НМТ-2024
Вступ на 2 курс
Вступ на 3 курс
Вступ в магістратуру
Пільгові категорії вступників
Про освітній центр «Крим-Україна», «Донбас-Україна»
Положення про приймальну комісію
Апеляційна комісія
Контактна інформація

Особам з тимчасово окупованих територій

В Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій розроблено додаток до Правил прийому для здобуття вищої освіти в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій осіб, які проживають на тимчасово-окупованих територіях та територіях населених пунктів на лінії зіткнення.

На підставі Правил прийому, дітям з тимчасово окупованих територій відкривається новий, значно простіший шлях для отримання атестатів і вступу до вищих навчальних закладів на території України.

З цією метою на базі Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій при Приймальній комісії працює освітній центр «Донбас – Україна», «Крим – Україна».

Активна робота з абітурієнтами проводиться з червня по вересень поточного року.

Допомогою ОЦ «Крим – Україна», «Донбас – Україна» можуть скористатися три категорії вступників:

  • абітурієнти, які не мають українського атестату та не складали ЗНО. (такі вступники проходять державну підсумкову атестацію за спрощеною процедурою на базі ОЦ «Крим-Україна», «Донбас-Україна» та отримують відповідну довідку. У довідці за всіма предметами, що є в переліку, вказується «атестовано», а за державну підсумкову атестацію виставляється дві оцінки – з предметів «Українська мова» та «Історія України». Середній бал атестату розраховується як середнє арифметичне цих двох оцінок. Довідка про успішне проходження річного оцінювання і ДПА є підставою для допуску абітурієнта до вступних випробувань та подальшого зарахування до Університету.)
  • абітурієнти, які мають документ про освіту державного зразка (атестат), але не складали ЗНО (в такому разі вступ відбувається за вступними випробуваннями, що зазначені у правилах прийому до Університету.)
  • абітурієнти, які мають український атестат та відповідні сертифікати ЗНО (вони можуть вступати до будь-якого навчального закладу України. В тому числі, незалежно від того, на який бал абітурієнт здав ЗНО, за ним зберігається право вступати за спрощеною процедурою).

 


Відповідальна особа центру: Норка Олена Юріївна

тел.: 066 227 46 60 (Telegram)

(044) 249 25 91

vstup.dut@gmail.com  

vstup.duikt@gmail.com

Адреса: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська 7.

Графік роботи: Пн-пт з 8:00 до 17:00

 

Уповноважений навчальний заклад середньої освіти «Школа екстернів»

http://surl.li/swgvx

Відповідальна особа: Войтович Едуард Георгійович

тел.: 096-38-68-810 (Viber)

e.voitovich@ukr.net

Litsei.extern@gmail.com

Адреса: 03127, м. Київ, Голосіївський проспект 106/4.

Графік роботи: Пн-пт з 11:00 до 16:00


 

Заявником особисто подаються в письмовій формі такі документи:

  • заява;
  • сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2021 років або результати національного мультипредметного тесту (за бажанням);
  • довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності);
  • документ, що посвідчує особу, а за його відсутності - свідоцтво про народження;
  • 4 фотокартки розміром 3х4;
  • документ про освіту державного зразка та додаток до нього;
  • довідку про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації (крім випадків звільнення від державної підсумкової атестації) уповноваженого закладу загальної середньої освіти в рік вступу (за відсутності документа про освіту державного зразка та додатка до нього), яка є підставою для участі в конкурсі без подання сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання або національного мультипредметного тесту.

(у разі відсутності в документі, що посвідчує особу, відмітки про реєстрацію місця проживання на територіях, де неможливо забезпечити виконання стандартів освіти України та/або стабільний освітній процес, підтвердження факту проживання може здійснюватися на підставі відомостей, зазначених у документах, визначених в абзаці третьому частини сьомої статті 4 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», копіях документів, до яких вносяться відомості про місце проживання та/або довідки про реєстрацію місця проживання батьків (одного з батьків), в яких зазначено місце проживання на відповідних територіях (військовий квиток з відомостями про проходження військової служби, трудова книжка із записами про здійснення трудової діяльності (за наявності), документ, що підтверджує право власності на рухоме або нерухоме майно, свідоцтво про базову загальну середню освіту, атестат про повну загальну середню освіту, документи про професійно-технічну освіту, документ про вищу освіту (науковий ступінь), довідку з місця навчання, рішення районної, районної у місті Києві чи Севастополі державної адміністрації, виконавчого органу міської чи районної у місті ради про влаштування дитини до дитячого закладу, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, встановлення опіки чи піклування, медичні документи, фотографії, відеозаписи тощо)

У разі настання обставин, що об’єктивно унеможливлюють особисте прибуття для подання документів, надсилайте вищезазначені документи на електронну пошту приймальної комісії Університету:

Документи, що регламентують вступ до закладів вищої освіти у поточному році, обов’язково мають бути подані до приймальної комісії Університету впродовж трьох місяців після початку навчання. У разі неподання цих документів та/або не укладання договору про навчання у встановлений термін, наказ про зарахування скасовується в частині зарахування такого заявника.

(з урахуванням відсутності прямого і безпечного транспортного сполучення з тимчасово окупованими територіями України, Міністерство освіти і науки України рекомендує продовжити термін виконання зазначених вимог до припинення чи скасування правового режиму воєнного стану (лист Міністерства освіти і науки України від 28.03.2024 № 1/5399-24).

Контактна інформація

Тел. +38(066)227-46-60 
(Viber, Telegram)

+38(044) 249-25-91

Email: vstup.dut@gmail.com

Приймальна комісія працює:

пн-пт з 08.00 до 17.00

Окремий вхід до Університету з вулиці Генерала Шаповала, від центрального входу направо

Новини

Всі новини
Переглядів: 597
Вступ до магістратури
лише за ЄВІ


за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка