XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Кафедра Економіки

Переваги навчання

Загальна інформація
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Партнери кафедри
Новини та події
Контактна інформація
Бібліотека
Запрошуємо до навчання
Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітньо-професійних програм
Отримати консультацію
Дистанційне навчання
Академічна доброчесність
Інформація по дипломам, курсовим роботам та практикам
Відгуки

Переваги навчання

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Переваги навчання на кафедрі Економіки Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій

 1. Наш Університет є членом Міжнародного союзу електрозв’язку - підрозділу Організації Об’єднаних Націй та є 49-м навчальним закладом світу, що прийнятий до Міжнародного союзу електрозв’язку. Це означає, що Університет інтегрований у міжнародний освітній простір і надає нашим студентам освіту Європейського рівня.
 2. 83% викладачів Університету мають науковий ступінь, що свідчить про високу професійну кваліфікацію науково-педагогічних працівників і проведення навчальних занять з використанням сучасних методик і технологій навчання .На кафедрі економіки працюють справжні професіонали: два доктори наук і чотири кандидати, які постійно підвищують свою викладацьку майстерність і проходять іноземні стажування.
 3. Для забезпечення якості проведення практичних занять в Університеті створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання, програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення останнього покоління, яке надане компаніями-партнерами кафедри і використовується для вивчення актуальних, сучасних та перспективних технологій. На кафедрі економіки функціонує навчальна лабораторія «Цифровізації бізнес-процесів та соціально-економічної діагностики», у якій здобувачі практично опановують програмні продукти з бізнес-аналізу, планування та комплексного управління підприємствами.
 4. Навчально-матеріальна база Університету визнана Міністерством освіти і науки України найкращою серед закладів вищої освіти, про що свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази відповідно до вимог науково-технічного прогресу».
 5. Підготовка за спеціальністю на кафедрі Економіки починається не з третього, а з першого курсу. Це дозволяє студенту, вивчаючиз першого курсу менеджмент, маркетинг, еконо-міку підприємства, цифрову економіку опановувати спеціальність, зрозуміти яку професію він здобуде.
 6. Кафедрою укладено договори про співпрацю з провідними компаніями, які працюють по спеціальності їх підготовки і є потенційними роботодавцями для випускників(ТОВ «Miratech», ТОВ  «Аудит сервіс груп», ТОВ «ПРОФІТ», ТОВ «Комкаст»).У результаті співробітництва з такими компаніями кафедра отримує сформовані вимоги до випускників, обладнання останнього покоління, на якому навчаються студенти кафедри, та можливість подальшого працевлаштування випускників кафедри.
 7. В договорах з компаніями-партнерами кафедрами  враховуються, що під час навчання студенти будуть проходити декілька видів практики в компаніях-партнерах кафедри: на 2 курсі – ознайомча; на 3 курсі – виробнича;  на 4 курсі – переддипломна. Таким чином студент набуде досвід роботи в провідних компаніях.
 8. До проведення практичних занять залучаються працівники профільних компаній – носії практичних знань, зокрема директор ТОВ «ПРОФІТ» Грібінюков І. О.Це забезпечує зв'язок між теорією та практикою і надає нашим студентам найбільш сучасні знання у передових галузях економіки.
 9. На старших курсах студенти кафедри можуть поєднувати навчання з роботою в компанії-партнері кафедри. Працевлаштовані студенти навчаються за індивідуальним планом.
 10. Студенти на четвертому курсі навчання мають можливість пройти сертифікацію, отримати сертифікат, виданий спільно кафедрою та компанією-партнером кафедри, після чого компанія зобов’язана надати випускнику перше високооплачуване робоче місце.
 11. Підтвердженням цього є те, що Університет за рішенням Міністра освіти і науки України та Президента Національної академії наук України був двічі нагороджений гран-прі у номінації «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу» у 2020 і 2021 році.
 12. На кафедрі посилено вивчається англійська мова протягом усіх років навчання: на 1-2 курсі - три пари занять на тиждень, на 3-4-5 курсах - 20% занять по всім дисциплінам проводяться англійською мовою, що дає можливість студентам вже під час навчання отримати сертифікат володіння англійською мовою на рівні В2 та бути затребуваними при працевлаштуванні на посади з більш високим рівнем заробітної плати.
 13. В Університеті працює Інтернет зі швидкістю 5 Гігабіт в секунду, що є найкращим Інтернетом серед закладів освіти України та Європи, що дозволяє студентам успішно навчатись сучасним інформаційно-комунікаційним технологіям.
 14. Вартість навчання на кафедрі Економіки є помірною у порівнянні з іншими закладами вищої освіти міста Києва,а за необхідністю за заявою студента надається можливість помісячної оплати за навчання.

Такі умови навчання передбачені тільки на нашій кафедрі!

Для того щоб Ви поступили на кафедру, Вам необхідно звернутися до завідувача кафедри Економіки, контактні дані якої зазначені нижче, та заповнити надану Вам завідувачем заяву на вступ

Завідувачка кафедри Економіки, д.е.н., професор
Гусєва Ольга Юріївна

Тел.: +380501554065
E-mail: gusevaoo@ukr.net
 

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
м. Київ, вул. Солом’янська, 7,
тел. 249-25-16

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 349