XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   
Кафедра Української мови

Іноземні випускники Державного університету телекомунікацій

Загальна інформація
Запрошуємо до навчання
Викладацький склад
Наукова робота
Корисні посилання
Бібліотека
Контактна інформація
Дисципліни кафедри
Отримати консультацію
Робота з іноземними слухачами
Новини та подіі
Дистанційне навчання
Наукові гуртки
Відгуки студентів

Іноземні випускники Державного університету телекомунікацій

Державний університет телекомунікацій – провідний  багатопрофільний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, сертифікований за міжнародним стандартом якості ISO 9001: 2009 по підготовці висококваліфікованих фахівців для галузі ІТ-технологій по всіх ступенях вищої освіти, від бакалавра до доктора наук, за денною та заочно - дистанційною формами навчання.

Підготовку іноземних громадян для вступу в університет та вивчення української мови під час навчання в університеті забезпечує Кафедра Української мови.

Університет надає можливість іноземним громадянам отримати освіту за такими спеціальностями як: Телекомунікації та радіотехніка, Інженерія програмного забезпечення, Комп'ютерна інженерія, Кібербезпека, Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, Соціологія, Менеджмент

 
 

Насиров Азімхон Азіз огли.

У 2013 році вступив до Державного університету телекомунікацій. Здобув ступінь бакалавра і жодного разу про це не пошкодував. У діалозі він розповів:

 
 
 

“Спочатку було складно: розмовна мова з одногрупниками та спілкування у соціальній сфері, термінологія під час навчання та особиста проблема щодо комунікації в колективі. Але дякуючи викладачам університету мовний бар’єр було подолано. На 3-му курсі мій викладач української мови навчила мене не боятися виступати з презентаціями перед аудиторією, без мовних перешкод відповідати на запитання одногрупників. І вже на 4-му курсі я впевнено виступав на студентських конференціях. Під час навчання в університеті я вивчив мову українського народу, навчився висловлювати свою думку, і головне у 2017 році закінчив Державний університет телекомунікацій, здобув ступінь бакалавра за спеціальністю “Телекомунікації” кваліфікація фахівець з телекомунікаційної інженерії.”

 
 
 

Сьогодні Насиров Азімхон Азіз огли вже три роки живе в Ташкенті. Працює фахівцем (ГЦІ) головного центру інформатизації “Центрального банку Республіки Узбекистан”. Має багато друзів, комунікабельний у колективі.

 
 
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 131
E-mail: kafedraukrmovy@ukr.net

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 4 810