XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Студентська рада

Культура

Загальна інформація
Склад студентської ради
Положення про студентське самоврядування
Контактна інформація

Культура

Культура в університеті – чудовий досвід

Культурна сфера Державного Університету Інформаційно-Комунікаційних Технологій на сьогоднішній день є доволі різноманітною завдяки сезонним та регулярним подіям, різноманітним конкурсам та «Візитці першокурсника».

В нашому університеті студенти не лише здобувають цінний досвід роботи та вищу освіту, а й мають можливість розкрити свій власний творчий потенціал. Студентів університету завжди можна побачити на різних змаганнях у місті Києві, де демонструють свою майстерність, духовність, розум та кмітливість.

Студентська рада є невід'ємною частиною навчання у нашому університеті. Це – можливість долучитися до соціальних активностей та організації свят, проявити та здобути навички виступів перед великою публікою, дисциплінованості, стабільності та гнучкості в підході до виконання завдань. Це дає змогу в майбутньому з легкістю спілкуватися з іншими людьми, робити доповіді з впевненістю та без страху, бути відповідальним, дисциплінованим працівником та бути лідером у своїй діяльності.

Студентська рада постійно організовує «Акустичні вечори», на яких в компанії музикальних інструментів, настільних ігор та смачного чаю з печивом студенти відпочивають від навчання в гарній атмосфері та знаходять нові знайомства.

Любиш перевдягатись у цікаві костюми, гарбузи та лякати людей? Любиш фотографуватися біля ялинки та приймати участь в обміні подарунками? А може ти любиш все це разом? Студентська рада кожного року організовує тематичні події до різних свят, що мають місце у масовій культурі, тому для тебе це буде приємним плюсом!

Є у нашого університету й власна зіронька – Максим Карпенко. Його неймовірні акторські здібності та чаруючий голос не зможуть оминути нікого з людей, не залишивши на них враження. Він проводить свої концерти, і чекає на будь-яких глядачів, аби виступити перед ними від всього свого серця.

Особливий вплив на формування високого світогляду і патріотичних цінностей надають зустрічі студентів з діячами культури, науки і громадськості. У їхніх серцях горить полум’я патріотизму, що вражає багатьох відомих діячів навіть у порівнянні з іншими цивільними закладами освіти. Також ми намагаємося влаштовувати зустрічі студентам з військової тематики адже більшість студентів цікавляться речами з військової сфери по типу дій на фронті та іншого. До того ж, багато викладачів Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій є офіцерами Збройних Сил України у відставці.

Студентське свято «Візитка першокурсника» є невідмінною традицією нашого університету. Студенти з першого курсу мають змогу показати свої таланти на сцені у змаганні між навчально-науковими інститутами. Вмієш грати на гітарі? На фортепіано? Може вмієш танцювати? Або ж ти – гарний актор? Тоді тобі сюди. Навіть якщо ти не маєш певних талантів, для тебе щось та й знайдеться. Переможці отримують цікаві подарунки та університетську славу, тож добре подумай чи хочеш ти приймати участь.

У сфері спорту наші спортсмени є постійними нездоланними лідерами у своїй справі та кожного разу підтверджують своє звання кращих з кращих учасників різноманітних спортивних змагань.

Культурно-просвітницька діяльність дуже позитивно впливає на освітній процес. Участь студентів у міжнародних форумах і виставках дає можливість підняти завісу, отримати важливий досвід і поглибити професійні знання за допомогою найсучасніших досягнень в галузі освіти, науки і культури.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03110,  м. Київ,
вул. Солом’янська 7,
311
Сайт: http://lsd.dut.edu.ua
Тел.: 093-223-29-59

Новини

Всі новини
Переглядів: 55 669