XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Студентська рада

Культура

Загальна інформація
Склад студентської ради
Положення про студентське самоврядування
Контактна інформація

Культура

Помітну роль в формуванні високої художньо-естетичної культури і вихованості особистості відіграє Центр культури і мистецтв університету, організація гуртків художньої самодіяльності, концертів, конкурсів «Міс  Золота корона  ДУТ»,  «Візитка першокурсника» тощо.

Успішно навчаючись, окремі студенти ДУТ знаходять час на творчість, що духовно збагачує їх. Вони беруть участь у різноманітних конкурсах, що проходять в Києві.

Важливим елементом удосконалення навчально-виховного процесу є студентське самоврядування. Воно спрямоване на зростання соціальної активності студентської молоді, ініціативи та відповідальності за доручену справу, гармонійного розвитку особистості студента, засвоєння ним навичок управлінської культури і етики.

Традиційними є творчі звіти інститутів, де студенти демонструють кращі свої культурні і мистецькі досягнення, що є важливими чинниками творчого розвитку особистості, сприяють розкриттю їх талантів, духовно емоційних розумових і фізичних якостей.

Зустрічі студентів з народними депутатами України, діячами науки і культури, ветеранами війни і праці, керівниками провідних операторів телекомунікацій відчутно впливають на формування високої свідомості і світоглядної позиції, почуття патріотизму, працелюбності, уміння міжособистісного спілкування, поваги до старших поколінь.

Традиційним  стало  в університеті свято "Посвята першокурсників у студенти". Приймаючи з рук ректора символічний студентський квиток і Ключ від знань, вчорашні абітурієнти, ставши студентами, урочисто клянуться наполегливо здобувати професійні знання, плідно працювати на благо Вітчизни, підносити авторитет своєї Альма-матері.

Студенти-спортсмени є постійними учасниками та неодноразовими переможцями і призерами спортивних змагань різного рівня.

Позитивно впливає на навчально-виховний процес культурно-освітня діяльність. Участь студентів у Міжнародних форумах, виставках освіти і науки дає можливість ознайомитись з досягненнями в розвитку освіти, науки і культури зарубіжних країн, відчути дух новаторства, набути кращий досвід, поглибити свої професійні знання.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03110,  м. Київ,
вул. Солом’янська 7,
311
Сайт: http://lsd.dut.edu.ua
Тел.: 093-223-29-59

Новини

Всі новини
Переглядів: 55 309