Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

2018-2019 н.р.

2022-2023 н.р.
2021-2022 н.р.
2020-2021 н.р.
2019-2020 н.р.
2017-2018 н.р.
2016-2017 н.р
2015-2016 н.р.
2014-2015 н.р.

2018-2019 н.р.

1 Вересня 2018 року

  

Виховна робота зі студентами є одним із основних напрямів роботи кафедри «Документознавства та інформаційної діяльності», оскільки викладачі кафедри приділяють значну увагу психологічному комфорту та саморозвитку особистості майбутніх спеціалістів.

Реалізація завдань виховання студентів здійснюється через інститут кураторства.

Куратори груп:

  • АЗД–11 – О.М.Шеремета
  • ДЗД–11 – Т.М.Сидоренко
  • АЗД–21 – Р.В. Аташкаде
  • ДЗД–21 – Н.А. Кирилюк
  • ДЗД–31 – Н.А.Дубовик
  • АЗД–31 – Л.Г. Стороженко
  • ДЗД–41 – О.О. Петров

Діяльність кураторів спрямована на здобуття молодою людиною соціального досвіду поведінки, формування національної самосвідомості, ціннісних орієнтацій та розвиток індивідуальних якостей майбутнього фахівця. Керівники груп систематично проводять не лише визначені навчальною програмою кураторські години, але й індивідуальні та групові зустрічі, знайомства та бесіди з провідними фахівцями у галузі документознавства та інформаційно-аналітичній діяльності, тематичні екскурсії, концерти, конкурси. Студенти беруть участь у науково-навчальних «круглих столах», конференціях, форумах та симпозіумах; видають студентську газету «Students life».

СТУДЕНТСЬКА ГАЗЕТА

Проект спрямований на практичне застосування умінь і навичок, отриманих на заняттях. Працюючи над кожним номером, студенти мають можливість зануритися в роботу фахівця зі зв’язків з громадськістю чи редактора, PR-ника чи журналіста, планувати й готувати контент видання, розподіляти між собою обов’язки, чітко виконувати поставлені завдання.

На кафедрі діє три студентських наукових гуртки:

  • «Філософія і молодість» (керівник – Р.В. Аташкаде)
  • «Студії з соціальних комунікацій» (керівник – Л.Г. Стороженко та Т.М. Сидоренко)
  • «Школа молодіжного лідерства» (керівник – Н.А. Дубовик)

Відбувається постійний зв’язок з батьками студентів та багато-багато іншого.

Гармонійне життя людини неможливе без поєднання навчання й дозвілля. Викладачі кафедри докладають зусиль для організації цікавої й насиченої позааудиторної роботи. Студенти регулярно виїжджають на екскурсії, зустрічаються з представниками своєї майбутньої професії.

Студенти І курсу на екскурсії пам’ятними місцями Києва (вересень 2018 р.).

     

Студенти І курсу на традиційному конкурсі-огляді «Візитівка першокурсника ДУТ – 2018»

  

Участь студентів ІІ–IV курсів у щорічному Всеукраїнському науково-практичному семінарі молодих науковців, аспірантів, студентів «Мова і культура як форми людського буття і свідомості нації» (9 листопада 2018 року)

   

16 травня 2019 р.  відбулася навчальна екскурсія студентів-документознавців та інформаційних аналітиків до Музею грошей Національного банку України.

 
 

1 травня 2019 року в стінах Державного університету телекомунікацій відбувся конкурс краси, молодості, вишуканості, елегантності − «Міс золота корона Університету − 2019» Аня Коваль, студентка 1 курсу спеціалізації «Документознавство та інформаційна діяльність», виступала під номером 2. Вона з дитячих років була учасницею танцювального колективу «Калейдоскоп», відвідувала заняття з аеробіки.  Згідно з оцінками журі, Аня Коваль стала першою віце-міс «Золота корона Університету – 2019».

Студенти 1 курсу  відвідали лекційне заняття з фаху в Національному банку України.

Переглядів: 4 451