16 квітня 2026 року на кафедрі Маркетингу Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбувся завершальний тренінг спеціалізованого курсу «КРЕАТОР ЦИФРОВОГО СВІТУ» у межах програми Digital Marketing: цифрові трансформа..
17 квітня на території ВДНГ відбувся благодійний забіг та низка майстер–класів, присвячених 108–й річниці Українського Червоного Хреста. Студентська рада ДУІКТ виступила активним учасником та волонтерським партнером заходу.
Головна мет..
В межах навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету інформаційно-комунікаційних технологійбуло проведено міжкафедральний науковий семінар, у межах якого було заслухано та обговорено рекзультати дисертаційногодо..
У Навчально-науковому інституті інформаційних технологій з 15 по 17 квітня відбулося цифровеприбирання в навчальних лабораторіях — важлива спільна справа, що об’єднала студентів, викладачів і працівників усіх кафедр.
Цей день став не п..
Делегація Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій провела робочу зустріч із представниками Приватного закладу вищої освіти «Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова», у межах якої було підписано Угоду про..
Студенти та викладачі Навчально-наукового інституту інформаційних технологій ДУІКТ провели масштабну еко-акцію, поєднавши традиційний благоустрій із сучасними IT-підходами.
День довкілля був присвячений не лише самому прибиранню, а й зміцненню зв&..
Минулого тижня у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій на кафедрі Інформаційних систем та технологійзавершився черговий важливий етап у підготовці студентів третього курсу - виробнича практика.
У межах практики, студенти..
Цього разу Культурно-масовий відділ Студентської ради вирішив влаштувати у Студентському центрі справжній кіновечір – затишний та невимушений.
Що ж ми дивилися? Мультфільм «Стрибунці» – яскраву історію про маленьких коників..
У Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій тривають ініціативи, спрямовані на формування екологічної культури та відповідального ставлення до навколишнього середовища. З нагоди Дня довкілля студенти та науково-педагогічні праців..
Делегація Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відвідала Комунальний заклад вищої освіти «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія» Полтавської обласної ради. Метою візиту, зокрема, було підписання Угоди пр..