28 квітня на кафедрі Систем та технологій кібербезпеки Навчально-наукового інституту кібербезпеки та захисту інформації ДУІКТ відбулася Всеукраїнська наукова конференція, присвячена цифровій трансформації кібербезпеки.
Під час заходу студент..
Завідувачка кафедри Систем та технологій кібербезпеки ДУІКТ Галина Гайдур провела профорієнтаційну зустріч з учнями Ліцею №91 м. Києва. Захід був спрямований на ознайомлення майбутніх абітурієнтів з можливостями навчання у сфері кібербезпеки та особл..
У вівторок,21 квітня 2026 року, на засіданні Вченої ради Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій ректор університетуВолодимир Шульгаурочисто вручив диплом про здобуття наукового ступеня доктора філософії викладачу кафедри Техні..
Щороку 26 квітня в Україні згадуються трагічний день найбільшої у світі техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
Студенти кафедри УКБЗІ зустрілися, щоб пригадати історію та наслідки цієї фатальної для багатьо..
На кафедрі Систем та технологій кібербезпеки ДУІКТ відбулася просвітницька зустріч зі студентами, присвячена річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Захід був спрямований на вшанування пам’яті постраждалих та осмислення наслідк..
Представники Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій успішно пройшли міжнародне стажування за програмоюCUP-2026: “Psychological Resilience and Effective Communication in Education in Crisis Situations”, яке відбувал..
21 березня 2026 року студенти кафедри Управління кібербезпекою та захистом інформаціїДУІКТ -Глиняна Тетяна, Заєць Дарина, Литвин Олександр, Охрімчук Роман та Нижлукченко Кирило - взяли участь у змаганнях з кібербезпеки CTF «TEIB-2026», що..
Представники Навчально-наукового інституту кібербезпеки та захисту інформації Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій провели профорієнтаційний захід для учнів Відокремленого структурного підрозділу «Дитяча інженерна акад..
Професорка кафедри Управління кібербезпекою та захистом інформації, д-р. екон. наук, доцент Тетяна КАПЕЛЮШНА з 16 по 20 березня 2026 року долучилася до інтенсивного курсу підвищення кваліфікації. Програма, організована ГО «Прогресильні», ..
1 квітня 2026 року на кафедрі Систем та технологій кібербербезпеки Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбувся науково-практичний івент, присвячений сучасним методам захисту критичних даних. Спікером заходу виступив предст..