16 квітня 2026 року на кафедрі Маркетингу Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбувся завершальний тренінг спеціалізованого курсу «КРЕАТОР ЦИФРОВОГО СВІТУ» у межах програми Digital Marketing: цифрові трансформа..
В межах навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету інформаційно-комунікаційних технологійбуло проведено міжкафедральний науковий семінар, у межах якого було заслухано та обговорено рекзультати дисертаційногодо..
У Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій тривають ініціативи, спрямовані на формування екологічної культури та відповідального ставлення до навколишнього середовища. З нагоди Дня довкілля студенти та науково-педагогічні праців..
Завітавши 9 квітня до вишгородських ліцеїв «Сузір’я» та «Інтелект», викладачі кафедри Журналістики та інформаційної діяльності ДУІКТ провели профорієнтаційні зустрічі з майбутніми абітурієнтами. Багаторічна співпраця з ц..
Шановні колеги!
Запрошуємо вас до участі у масштабній науковій події, що відбудеться 21 травня 2026 року. Конференція стане майданчиком для обміну досвідом між представниками академічної спільноти, державного сектору та бізнесу.
Напрями роб..
Студенти-маркетологи Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій разом із викладачами кафедри Маркетингу Вікторією Качмалою та Артемом Снітком 14 квітня 2026 р. здійснили виїзну навчальну лекцію на базі інноваційного простору Sens ..
Викладачі кафедри Маркетингу ДУІКТ Вікторія Качмала та Артем Снітко провели профорієнтаційну зустріч для випускників 11-х класів Тарасівського академічного ліцею Боярської міської ради.
Під час заходу майбутні абітурієнти отримали актуальну та кор..
У межах освітнього процесу з дисципліни «Управління персоналом» 14.04.2026 року доцент кафедри Менеджменту Насад Н.В. провела відкриту лекцію для студентів груп МНД-31 та МНД-32 на тему: «Соціально-психологічні аспекти управління пе..
9 квітня представники кафедри Журналістики та інформаційної діяльності ДУІКТ – завідувач кафедри Тетяна Сидоренко та доцент Світлана Яременко – відвідали з профорієнтаційною метою спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №207 з поглибленим вив..
8 квітня 2026 року завідувачка кафедри Журналістики та інформаційної діяльності Тетяна Сидоренко разом із доценткою кафедри Наталією Дубовик здійснили профорієнтаційний візит до освітніх закладів міста Коростишів Житомирської області та громади.
У..