Вручення диплома доктора технічних наук

15:00, 15-01-2016

30-го грудня 2015 року завідуючому кафедрою Управління інформаційною безпекою Наконечному Володимиру Сергійовичу було урочисто вручено диплом Доктора технічних наук за спеціальністю 05.12.13 - Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій.

Науково-педагогічний склад кафедри вітає Наконечного В.С. та щиро бажає успіхів та натхнення у подальшій науковій та педагогічній діяльності!

Спеціалізація: Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки

Підготовка за даною спеціалізацією передбачає оволодіння наступними компетенціями: розробка конструкції деталі радіоелектронного апарату (РЕА), схем окремих вузлів та виробів мікроелектронної техніки, конструкції друкованої плати мікрозборки, конструкції плати гібридно-плівкової мікросхеми, конструкції вузла РЕА (вузла на друкованій платі, гібридно-плівкової мікросхеми), конструкції вузла РЕА з виконанням перевірочних розрахунків та корегування конструкції за результатами випробувань, конструкції блоків, частин високих ієрархічних рівнів та закінчених пристроїв РЕА; конструкторський супровід виробництва РЕА; модернізація та уніфікація конструкцій існуючих РЕА.

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа