Нова генерація програмістів: бакалаври з Інженерії програмного забезпечення отримали дипломи ДУІКТ

10:09, 01-07-2024

У п'ятницю, 28 червня, відбувся випуск ста нових бакалаврів з інженерії програмного забезпечення. Це значне досягнення свідчить про високий рівень освіти та підготовки студентів в ДУІКТ, а також про популярність спеціальності 121 серед молоді.

Студенти освоїли хардову і захоплюючу навчальну програму "Інженерія програмного забезпечення", яка включала в себе теоретичні знання та практичні навички в області програмування, розробки ігор, мобільних застосунків, веб-розробки та програмного забезпечення, тестування та управління проектами.

Випускники успішно захистили свої дипломні проекти, в яких продемонстрували свої знання та навички, а також здатність застосовувати їх на практиці. Багато з них вже працюють  в ІТ чи отримали пропозиції про роботу в провідних IT-компаніях як програмісти, розробники, тестувальники ПЗ, аналітики, менеджери проектів та ін.

Ми пишаємося досягненнями випускників і впевнені, що вони будуть продовжувати розвиватися та досягати нових вершин у кар'єрі. Отримані знання, талант і пристрасть до програмного забезпечення є незамінними активами у сучасному світі, де цифрові технології стають все більш важливими для розвитку суспільства.