Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

Записатись на екскурсію

Шановні абітурієнти та їх батьки!

У зв'язку з карантинними обмеженнями екскурсії університетом не проводяться.

Проте Ви можете отримати отримати персональну консультацію від завідувача кафедри тих спеціальностей, які Вас цікавлять. Для цього Вам необхідно лише заповнити Анкету вступника і завідувач кафедрою зв'яжеться з Вами.

Шановні абітурієнти та їх батьки!

В Держаному університеті телекомунікацій щоп’ятниці о 16:00 проводиться День відкритих дверей - екскурсія по Університету.

Щотижнева екскурсія проводиться по навчальним лабораторіям Університету, які укомплектовані сучасним обладнанням всесвітньо відомих компаній, партнерів - роботодавців нашого Університету: CISCO, HP, Juniper, Huawei, Siemens, ZTE, Nokia, Epam, IBM, D-Link, BMS Consulting, NetComTechnology, Infoplus.

Впродовж екскурсії Вам детально розкажуть про інноваційний зміст навчання в нашому Університеті. На сьогоднішній день навчання в Університеті організовано і проводиться відповідно до вимог сьогодення. Ми навчаємо тому, що потрібно на сьогоднішній день і як потрібно теоретично і практично, використовуючи сучасну навчально-лабораторну базу Університету. Спільно з нашими партнерами-роботодавцями Університет видає сертифікати, які дозволяють бути першочергово прийнятими на роботу у відповідну компанію.

Якщо Ви бажаєте відвідати екскурсію по Університету, просимо Вас повідомити із якою спеціальністю Ви бажаєте ознайомитись у першу чергу, щоб Вас зустрічали фахівці відповідної спеціальності. Також просимо заповнити дану анкету:

Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Дата і час візиту
Оберіть зручну для Вас дату візиту
Спеціальності
Спеціальності, з якими Ви також бажаєте ознайомитись:

Як нас знайти?

Україна, 03110, м. Київ, вул. Солом'янська, 7

Переглядів: 51 486