XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Приймальна комісія

Вступ 2024

Мотиваційний лист
Правила прийому
Перелік спеціальностей для вступу на 1 курс
Перелік конкурсних предметів для вступу на 1 курс
Вартість навчання
Державне замовлення
Програми вступних іспитів
Результати фахових іспитів
Списки рекомендованих до зарахування 2023
Накази про зарахування
Списки на фахові іспити
Поширені запитання
Поширені запитання - Магістр
Порядок дій абітурієнта для вступу на навчання до ДУТ
Консультації до національного мультипредметного тесту
Консультації до фахових іститів
Путівник учасника НМТ-2023
Вступ на 2 курс
Вступ на 3 курс
Вступ в магістратуру
Пільгові категорії вступників
Положення про приймальну комісію
Контактна інформація
Апеляційна комісія
Пропозиції щодо обсягів прийому та випуску за державним замовленням
Про освітній центр «Крим-Україна», «Донбас-Україна»

Вступ 2024

Відвідайте Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій у віртуальному турі!

 

Поширені запитання про Вступ 2023  

Перелік документів для вступу 2023:

 1. Документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт у формі книжечки або ІD-картка із реєстрацією місця проживання).
 2. РНОКПП (ідентифікацій код).
 3. Документ державного зразка про здобутий освітній ступінь, на основі якого здійснюється вступ та Додаток до нього.
 4. Сертифікати НМТ (2022-2023) /ЗНО (2020-2021).
 5. Військово-обліковий документ (військовий квиток або приписне свідоцтво).
 6. 4 фото, розміром 3х4;
 7. Документи, які підтверджують право вступника на зарахування за спеціальними умовами вступу (пільги).

 

В паперовій формі вступник пред’являє особисто оригінали:

 • документа, що посвідчує особу;
 • військово-облікового документа для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
 • документа про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
 • документів, які підтверджують право вступника на зарахування за співбесідою, на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та/або квотою-1, квотою-2 на основі повної загальної середньої освіти (ПЗСО).

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає такі документи:

 • копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
 • копію військово-облікового документа (у військовозобов’язаних – військового квитка або тимчасового посвідчення, а у призовників – посвідчення про приписку до призовних дільниць);
 • копію документа про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;
 • копію сертифіката (сертифікатів) ЗНО та/або НМТ;
 • чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см.

Детальніше:

https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2023/poshireni-zapitannya-vidpovidi-shodo-vstupnoyi-kampaniyi-do-zakladiv-vo-u-2023-roci/bakalavr2023

 

Запрошуємо усіх випускників середніх шкіл, технікумів та коледжів до вступу на навчання за освітнім ступенем «бакалавр» та подальшого продовження навчання за освітнім рівнем «магістр»

Університет чекає на Вас!


Заповніть форму зараз та отримайте консультацію під час роботи приймальної комісії
Державного університету телекомунікацій.

 

 
 

Провідний навчальний заклад в галузі телекомунікацій та інформатизацїї Державний університет телекомунікацій запрошує на денне і заочне навчання та перепідготовку випускників середніх шкіл, технікумів, коледжів, інститутів і університетів. Навчання здійснюється за рахунок державного бюджету та за рахунок фізичних і юридичних осіб.

 

Ознайомтесь з Правилами прийому до Державного університету телекомунікацій

Шановний абітурієнт!

Праця фахівців, що оволоділи такими професіями найбільше цінується не тільки в Україні а й в світі.

Ми співпрацюємо з самими провідними компаніями світу. Ці компанії з задоволенням беруть наших випускників на роботу.

Вартість навчання у нас одна з менших по Києву та в Україні.

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ:

 • найкраща в Україні матеріальна база;
 • вивчення з 1 курсу і впродовж всього навчання англійської мови, без знань якої неможливо оволодіти знаннями новітнього сучасного обладнання;
 • колектив молодих, сучасних, високо підготовлених науково-педагогічних працівників, які прагнуть передати свої знання студентам;
 • умови для навчання – взимку в наших аудиторіях тепло, а влітку прохолодно; чисті, відремонтовані та обладнані новими меблями навчальні класи та лабораторії;
 • швидкісний інтернет – такий інтернет тільки в нашому Університеті (5.0 Gbps)!
 • гуртожиток для тих, хто його потребує;
 • студентська їдальня, де готуюсь смачно, по-домашньому і за помірну ціну;
 • студентський центр, комфортне та затишне місце для спілкування та дозвілля.

В нашому Університеті всі навчальні аудиторії для проведення лекційних, практичних та лабораторних занять приведені в зразковий стан, що створює комфортні умови для проведення навчального процесу.

Сто відсотків аудиторій та лабораторій відремонтовані та забезпечені новими меблями. Кожне приміщення для навчального процесу укомплектоване сучасними комп’ютерами, проектором та екраном для демонстрації навчальних матеріалів, а також інтерактивною дошкою. Усі лабораторії та аудиторії підключені до мережі високошвидкісного інтернету (5Гбіт/с). Студенти та викладачі мають змогу використовувати Wi-Fi мережу Університету для безкоштовного доступу в Інтернет.

Інтернету  зі швидкістю 5Гбіт/с немає ні в одному  навчальному закладі  України, він є тільки в  нашому Університеті.

Для покращення освітлення в аудиторіях та лабораторіях встановлені енергозберігаючі LED світильники з світлодіодними лампами та розетками ІР класу захисту у спеціальних сертифікованих коробках з спеціальними сертифікованими  силовими кабелями. На сонячній стороні навчально– лабораторного корпусу для створення сприятливих умов для проведення занять в навчальних аудиторіях встановлені кондиціонери, жалюзі та штори затемнення. В опалювальний сезон у всіх аудиторіях та лабораторіях підтримується комфортний температурний режим.

Вищезазначене створює умови для забезпечення якісного проведення занять на сучасному рівні.

Cаме зараз Ви стоїте перед складним вибором вищого навчального закладу та спеціальності, яка приноситиме не тільки хороший заробіток, але й задоволення. Нам щиро хочеться допомогти Вам правильно зробити цей вибір! Адже ми, не так давно також, були випускниками школи, здавали Зовнішнє незалежне оцінювання і з хвилюванням чекали результатів. Тому ми, студенти, розуміємо Вас як ніхто інший.

Обираючи спеціальність, усі орієнтуються на її актуальність, дохід та подальший розвиток. Ми з Вами живемо в інформаційному суспільстві, де без мобільного телефона, комп’ютера чи будь-якого іншого «девайсу» більшість молоді не може навіть уявити свого існування.

Незважаючи на кризу, галузь телекомунікацій та інформатизації має найвищі темпи зростання!

На сьогоднішній день на ринку праці користується надзвичайним попитом фахівець ІТ технологій.

Базовим закладом для підготовки таких спеціалістів є ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ.

Ні для кого не секрет, що фахівці напрямку інформаційних технологій, телекомунікацій, захисту інформації та менеджменту користуються надзвичайним попитом на ринку праці і, при цьому, отримують одну із найвищих заробітних плат! 

На сьогоднішній день всі роботодавці вимагають від претендентів на роботу не тільки теоретичні знання, а й практичний досвід роботи, тобто, практичні навички! Без сумніву, для того щоб бути висококваліфікованим спеціалістом, потрібно зробити перший крок – обрати вищий навчальний заклад, в якому зможеш здобути всі необхідні знання, уміння та навички. І саме ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ готує таких фахівців. У нас працюють педагоги – професіонали, які закладуть серйозний фундамент глибоких теоретичних знань, а також практичних умінь і навичок та допоможуть Вам стати спеціалістом вищого ґатунку.

По кожній спеціальності в Університеті створена сучасна навчально-матеріальна база.

Ми навчаємось в спеціалізованих класах та лабораторіях, оснащених сучасним новітнім обладнанням від провідних світових компаній HP, Alcatel-Lucent, D-Link, Huawei, ZTE, Ericsson, IBM, Watson Telecom. В Державному університеті телекомунікацій відкрито академію CISCO, в рамках якої функціонує Linux Professional Institute, єдину в Україні сертифіковану академію Hewlett Packard, проводяться курси вивчення поглибленої технічної англійської мови за напрямами ІТ-технологій. В Університеті відкритий єдиний у м.Києві авторизований сертифікаційний центр всесвітньої мережі компанії Pearson VUE, де є можливість отримати міжнародний сертифікат таких організацій: AT&T, Avaya Inc., Cisco, Ericsson, ZTE, HP, IBM, Juniper, Linux, Microsoft, Nokia, Novell, Oracle, Symantec, VMware, C++Institute, Dell, Android та ін.
 

 

Тобто, протягом навчання ми отримуємо не тільки хороші практичні уміння та навички, але й сертифікати, які підтверджують здобуті знання та відіграють надзвичайно важливу роль при працевлаштуванні.
 

 

Компанії-лідери на ринку телекомунікацій та інформаційних технологій (МТС, Київстар, Укртелеком, IBM, Hewlett Packard, Watson Telecom, Alcatel-Lucent, Huawei, Microsoft, NetComTechnology, D-Link) у рамках співпраці із Університетом систематично проводять семінари, тематичні олімпіади, освітні програми на базі нашого Університету та пропонують студентам проходити практику та стажування із подальшим працевлаштуванням. 
 

 

До послуг студентів є сучасний «ІТ-кафетерій», де дуже смачно готують та, що не менш приємно, за доступними цінами!

Кожен студент має безкоштовний доступ до високошвидкісного Wi-fi (до 1 Гбіт/с), адже корпус Університету повністю покритий Wi-fi-мережею. Зараз в Університеті прокладають оптоволокно, що дасть можливість підключення до мережі Інтернет зi швидкістю - 5 Гбіт/с!

Наші студенти розвиваються і в спортивному плані! Окрім спорт та фітнес залів, які знаходяться в університеті, цього року в гуртожитку, відкрили тренажерну та фітнес зали, що дозволяє підтримувати себе в тонусі та самовдосконалюватись.
 

 

Ми, також, весело проводимо наше дозвілля! Постійно організовуємо різні проектифлешмоби та акції, займаємось культурно-масовою діяльністю, де кожний може проявити свій талант. Наш студент досягає успіхів в навчанні та має змогу розвивати свої захоплення!

Нам приємно, що на сайті інформаційно-аналітичного порталу MEDIASAT у статті про Державний університет телекомунікацій «Где «выращивают» специалистов для телекома?» зазначили: «Остается надеяться, что опыт данного вуза будет повсеместно заимствован и в другие отечественные учебные заведения»

Приєднуйтесь до нашого дружнього, цілеспрямованого та активного колективу! 

Ми з радістю запрошуємо Вас на навчання до найперспективнішого Університету сьогодення!

ЗА НАМИ МАЙБУТНЄ!

ЗМІНИМО СВІТ РАЗОМ!

Aдреса університету: м. Київ, вул. Солом’янська, 7.

Телефон приймальної комісії: (044) 249-25-91.

+38(066)227-46-60 (Viber, Telegram)

 

Emailvstup.dut@gmail.com

Адреса сайту: www.dut.edu.ua

 


Заповніть форму та отримайте консультацію та запрошення на вступ до Державного університету телекомунікацій.

Контактна інформація

Тел. +38(066)227-46-60 
(Viber, Telegram)

+38(044) 249-25-91

Email: vstup.dut@gmail.com

Приймальна комісія працює:

пн-пт з 08.00 до 17.00

 

Новини

Всі новини
Переглядів: 508 701