XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Міжнародна діяльність

Відгуки

Запрошуємо на навчання
Контактна інформація
Умови прийому на навчання іноземних громадян
Тривалість навчання
Вартість навчання для іноземних громадян
Чому ми?
Співробітництво
Новини
Контактна інформація

Відгуки

У 2013 році вступив до Державного університету телекомунікацій. Зараз вже закінчив бакалаврат і жодного разу про це не пошкодував. Вцілому, мені сподобалось: хороші вчителі, доступний матеріал.  Немає нічого особливо складного - головне прикладати якісь зусилля. Можливості, які надає університет, вкрай привабливі: високі стандарти навчання і спілкування з студентами з усього світу - це все можна знайти тут недалеко, в Україні. Навчають практиці, теорії. На бакалавраті в перший рік по теорії ганяють, як і в будь-якому університеті. Вчитися не дуже важко, хоча все залежить від студента та викладача. Цей університет підходить для студентів, які дійсно хочуть отримати глибокі знання.

Для тих хто не знає «Телекомунікації» - це зв'язок за допомогою електронного обладнання такого, як телефони, комп'ютерні модеми, супутники і волоконно-оптичні кабелі.

Державний університет телекомунікацій - це не просто навчальний заклад, а велика родина, де всі підтримують один одного, допомагають вирішувати проблеми, дарують натхнення і дають необхідні знання. У нашій великій родині я познайомився з багатьма цікавими людьми, деякі з них стали справжніми друзями. Навчаючись в університеті, я зрозумів, що все залежить тільки від тебе. Лекції, семінари - досвід, який ти повинен обов'язково отримати.

Державний університет телекомунікацій є провідним вищим навчальним закладом України для підготовки високопрофесійних фахівців в області телекомунікації та інформаційних технологій. Реально - дуже подобається, раджу приєднуватися.

Алієв Рахман, випускник ННІТІ, телекомунікації (Азербайджан)


травень 2017


лютий 2017

Шановні випускники та однокурсники!

Ось і закінчилися наші дивовижні, веселі, насичені емоціями студентські роки. Сьогодні ми знову в статусі випускника, але тільки тепер перед нами відкривається дійсно справжнє життя, яке неодмінно викличе у нас ряд питань і поставить перед нами безліч складних завдань. І в цей особливий день, я хочу побажати вам не боятися труднощів, вірити в свої здібності, не втрачати своєї щирості і пробиватися завжди і всюди!

Шановні наші директори і професори, викладачі та куратори!

Сьогодні можете привітати всіх нас, випускників, із закінченням нашого Університету! Багато всього пройдено разом. Кожен тепер піде своїм шляхом. Але ці роки залишаться в серці на все життя, як найяскравіші, наповнені враженнями, подіями, дружбою і єдністю.
Бажаю вам великих досягнень, творчих успіхів у діяльності, впевнених планів на майбутнє і щастя!

З повагою ваш одногрупник,
випускник Навчально-наукового інституту телекомунікацій та інформатизації
Джумаєв Гуванч!


липень 2016

"Меня зовут Ахмедов Мекан. Я приехал учиться в Киев из Туркменистана, сейчас учусь на 4 курсе по специальности компьютерная инженерия. Учиться мне тут очень нравится, потому что тут я узнаю много полезного не только по моей специальности, но и многое другое. Так как наш университет технический, это мне пригодится в будущей жизни, и мне кажется, что не только мне, но и всем другим нашим нынешним и будущим студентам. Хочу также отметить, что все преподаватели нашего университета не только хорошие специалисты, но и отзывчивые и добрые люди. В Государственном университете телекоммуникаций часто проводятся различные интересные конференции, в которых участвуют студенты других университетов, а также профильные организации. В одной из таких конференций я принимал участие и получил грамоту. Во время таких конференций можно познакомиться с другими участниками и обмениваться с ними идеями и опытом. Я еще ни разу не пожалел, что поступил в свой университет." 


"Türkiye’den Ukrayna’ya üniversite okumaya geldim. Ukrayna yeşil parklarıyla, temiz havasıyla ve misafirperver insanlarıyla beni cezbetti. Benim başlangıçta seçtiğim üniversite daha prestijli ve gelişmiş sayılmaktaydı, ama ne yazık ki, orada öğretim ve yönetim kadrosu bana karşı sadık tutum göstermedi.  Rusça ve Ukraynaca düşündüğümden daha zormuş.  Dersleri anlamak kolay değildi. İşte o zaman Telekomünikasyon Devlet Üniversitesi’ni seçtim ve bir an için bile hiçbir pişmanlık duymuyorum. Üniversitenin öğretim üyelerin, görevlilerin ve yöneticilerin hepsi kendi alanlarında uzman, samimi ve duyarlı insanlar. Ayrıca üniversitedeki öğretim üyeleri  kaliteli teorik ve pratik bilgileri  vermekle kalmayıp herhangi bir durumda öğrencilerine tavsiyeler vererek, destek olarak yardımcı olmaktadırlar. 2016 yılında halini kurduğum Yüksek lisans diplomasını ve mesleği elde ettim. Harika eğitim yılları için çok minnettarım. Türkiye’deki tüm tanıdıklarıma  Telekomünikasyon Devlet Üniversitesi’ni  memnuniyetle tavsiye edeceğim."

ILGIN ERKAN

("Я приїхав вчитись в Україну з Туреччини. Україна приваблювала мене своїми зеленими парками, чистим повітрям, щирими гостинними людьми. Університет, який я вибрав спочатку, вважався більш престижним та просунутим, але, на жаль, я не знайшов у ньому до себе лояльного відношення з боку викладацького та керівного складу. Мова виявилася складнішою, ніж я думав, засвоювати матеріал виявилося не просто. Тоді я обрав ДУТ. І на жодну мить не шкодую.

Викладацький склад, співробітники та керівництво університету – це висококваліфіковані фахівці, доброзичливі та чуйні люди, які не лише дають якісні теоретичні та практичні знання, але також завжди готові допомогти порадою, підтримати та направити у будь-якій ситуації. У 2016 році я отримав диплом магістра та професію, про яку мріяв. Я дуже вдячний за чудові роки навчання. Буду із задоволенням рекомендувати всім своїм знайомим у Туреччині."

Ільгін Еркан)

Переглядів: 9 403