XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Малахова Тетяна В’ячеславівна

Малахова Тетяна В’ячеславівна – доктор наук з державного управління, кандидат економічних наук, доцент.

Посада: професор кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій

Наукові здобутки: Є автором 102 публікацій, з них 84 наукових  та 8 навчально-методичного характеру, в т.ч. 8 у фахових виданнях, монографії «Державна інноваційно-інвестиційна політика України: теорія, методологія, напрями розвитку», співавтором колективної монографії “ Місцеве самоврядування в умовах децентралізації влади в Україні”.

Здійснює наукове керівництво та консультування у процесі підготовки магістерських робіт, кандидатських та докторських дисертацій. Членкиня спеціалізованої Вченої Ради “Публічне управління та адміністрування”.

Практична діяльність: учасниця міжнародних проєктів, конференцій, семінарів, нагороджена Diploma of A Participant of the 5th International Conference “CONSTRUCTION and REAL ESTATE: EXPERTISE and APPRAISAL” and EuroExpert Symposium “European Justice Needs Expertise”; Participant’s Certifficate Of International competition of scientific research and best diploma projects of students and young scientists; Diploma of 2nd grade Of the winner of International competition of scientific research and best diploma projects of students and young scientists Is awarded in nomination “Managing of the development of regions, branches and enterprises”; Czech republic; грамотою за активну участь в 9 науково-практичній конференції “Соціально-економічні проблеми регіонального розвитку”, 2007р.

За значні успіхи в підготовці кваліфікованих фахівців, належну організацію і систематичне вдосконалення навчальної, виховної, методичної роботи, професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджена Почесною грамотою Херсонського міського голови, 2015р.

Нагороджена пам’ятною медаллю “За вірність і кохання” Міністерства оборони України військової частини В/ч 4050, 2016р.

Підвищувала фаховий і професійний рівень в Міжрегіональному агентстві України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. 2017р., 2022р. та опанувала курс «Ефективність публічного управління в умовах адміністративно-територіальної реформи» в Інституті Політичної Освіти, 2021р.

Переглядів: 12 657