На кафедрі Комп’ютерних наук готуються ІТ-фахівці в областях Software Development (Розробка програмного забезпечення) та Application Technologies (Прикладні технології та розробка додатків). Наші студенти також вивчають дисципліну “Розробка комп’ютерних ігор” для того, щоб покращити свої навички в програмуванні.
Ігрова індустрія сьогодні приваблює багатьох розробників та фахівців у IT. Напрямок справді цікавий, до того ж перспективний по зарплаті.
Якщо по простому, то game developer – це людина, яка робить відеоігри. Процес їх створення не найпростіший і потребує злагодженої командної роботи. У проекті беруть участь геймдизайнери, AI програмісти, розробники інтерфейсу користувача, програмісти ігрової механіки і так далі. Основа спеціальності gamedev – програмування. Але насправді розробник виконує також частину функцій дизайнера, працює над сюжетом та тестуванням. Індустрія ігор постійно розвивається, тому gamedev завжди має бути в курсі новин та останніх розробок. Не лише технічних, а й загалом на ігровому полі.
Досвідчений фахівець може працювати в ІТ-корпораціях, стартапах, компаніях, які займаються робототехнікою, дизайном ігор. Він має шанси взаємодіяти зі світовими компаніями-розробниками – ALAWAR, Blizzard, Wargaming; працювати над найбільшими іграми, що охоплюють інтерес багатомільйонної аудиторії.
Істотний недолік один. Ігрова технологія – складний напрямок, що вимагає дослідження великої теоретичної бази та постійної практики. Якщо ви вирішили, що розробник комп'ютерних ігор – професія вашої мрії та заробляти хочете добре, будьте готові до серйозного навчання та розширення навичок.
Якщо ви мрієте стати геймдевелопером — скоріше вступайте на спеціальність Комп’ютерні науки (освітня програма Комп’ютерні науки) та опановуйте цікаву та перспективну професію. А ми Вам в цьому допоможемо.