Боротьба української армії з російською навалою потребує більш сучасних і технологічних засобів ведення війни. Для стимулювання розвитку вітчизняних розробників, Defense tech кластер Brave1 збільшив розмір грантів для найбільш перспективних оборонних стартапів. Тепер їх автори зможуть отримати фінансування від 4 до 8 мільйонів гривень.
Раніше максимальний розмір гранту був у межах 2 мільйонів, пише DOU. За півтора року роботи Brave1 українці зареєстрували на платформі понад дві тисячі унікальних defense tech розробок.
«Грантова програма — один із наших основних інструментів для забезпечення військових необхідними технологічними рішеннями. Надавши виробникам найбільш перспективних рішень фінансовий ресурс, ми зможемо зробити цей процес прогнозованим, а отже, чітко спланувати технологізацію наших Сил безпеки та оборони», — зазначила Наталія Кушнерська, керівниця defense tech кластера Brave1.
Грант у 4 мільйони гривень зможуть отримати ті українські виробники, чия розробка пройшла оборонну експертизу та отримала загальну оцінку не нижче 6 балів й оцінку поточного рівня готовності розробки на рівні не менш ніж 5 балів.
Для отримання 8 мільйонів гривень загальна оцінка повинна становити не менш ніж 7 балів, а оцінка поточного рівня готовності розробки — не менш ніж 6 балів.
Отримані кошти можна спрямувати на R&D, розвиток свого продукту, а також закупівлю необхідного обладнання й компонентів. Також кластер продовжить надавати гранти на 500 000, 1 000 000 та 2 000 000 гривень.
ДУІКТ запрошує на навчання на кафедрі Робототехніки та технічних систем!
Інтеграції сучасних комп’ютерних технологій та автоматизованих систем дають можливість розробляти та створювати інтелектуальні робототехнічні системи для виконання складних технологічних операцій на виробництві та у побуті, підвищити точність і швидкість їх виконання та максимально виключити людський фактор.
Таким чином, робототехніка є новітнім і перспективним напрямком підготовки фахівців, оскільки поєднує в собі знання та навички з різних споріднених напрямків: інформатика, електроніка, програмування, і постійно розвивається. Вступивши на навчання в ДУІКТ, ви отримаєте не лише фундаментальну теоретичну підготовку, а й безцінний практичний досвід у провідних IT-компаніях України.
Завідувач кафедри: Пепа Юрій Володимирович
Тлф.: (097) 473-43-14
Е-mail: kaf.rts.dut@gmail.com
Чекаємо на вас!