Майже 1% викидів вуглецю щорічно можна віднести на рахунок виробництва паперу, хоча ми переробляємо більшу частину паперу, яку ми виробляємо.
У Yadong Yin є рішення. Він і його колеги з Каліфорнійського університету в Ріверсайді винайшли папір такого типу, на якому можна друкувати при використанні тільки світла, і стирати при нагріванні і повторно використовувати до 80 разів.
Інь створив наночастинки, які в мільйон разів менше товщини людської волосини, з фарбою прусського блакитного кольору або його хімічними аналогами і оксидом титану, який зазвичай використовується в білих фарбах. Цю суміш потім наносять на звичайний папір.
Коли покриття піддається впливу ультрафіолетового світла, електрони з оксиду титану рухаються до барвнику в наночастинках. Це групування електронів робить синій барвник білим. Фокусуючи ультрафіолетове світло на форму, ви можете друкувати білі слова на синьому тлі або сині слова на білому тлі, які легше читати.
Якщо залишити аркуш паперу в спокої, папір повернеться в початковий стан через п'ять днів. Цей процес можна прискорити, нагрів папір до 120 ° C (250 ° F) протягом 10 хвилин.
Папір Інь - не єдиний папір без чорнила, на якому можна друкувати свытлом, але використання дешевих і легко доступних хімікатів робить його більш імовірним стати комерційним продуктом. Звичайно, це буде працювати тільки в тому випадку, якщо принтер, який використовується для паперу, теж дешевий. Ось над чим команда Інь працює далі.