7-8 жовтня було організовано відвідування студентами навчальної групи УБС-41 (кафедри УІКБ ННІЗІ університету) Виставки електроніки та розваг CEEexpo2017, яка пройшла в Києві.
Основними партнерами виставки виступили компанії:
Знання та вміння, які студенти отримують під час навчання в Університеті, в основному відповідають сучасним вимогам роботодавців, але для майбутньої професійної діяльності необхідно постійно розширювати і поглиблювати свій інтелектуальний потенціал. На підтвердження цього є вимоги до володіння компетентностями, викладеними в СТАНДАРТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ, ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ 12- Інформаційні технологи, спеціальність - 125 Кібербезпека.
Кафедра Управління інформаційної та кібернетичної безпекою безперервно відстежує всі сучасні і перспективні напрямки в розвитку технологій безпеки, які дозволяють по-новому поглянути на світ в сфері кібербезпеки.
Інтерес у студентів викликала інформація про компанію Oracle і її новації - в просуванні, впровадженні та підтримці своїх рішень по бізнесу, забезпечуючи високий рівень сервісу в Україні.
Oracle - всесвітньо відомий виробник програмно-апаратних рішень, який спеціалізується на розробці систем управління баз даних Oracle Database, бізнес-додатків, рішень по бізнес-аналітиці, проміжного програмного забезпечення, рішень з інформаційної безпеки, а також є глобальним постачальником серверного обладнання. Oracle довіряють більше 420 000 клієнтів в більш ніж 145 країнах світу.
На стенді компанії Oracle можна було ознайомитися з публічним хмарним рішенням - Oracle Cloud. На сьогоднішній день це одне з найбільших і інтегрованих рішень, яке пропонує такі послуги, як SaaS (ПЗ як послуга), PaaS (Платформа як послуга) і IaaS (Інфраструктура як послуга). Oracle Cloud допомагає організаціям впроваджувати інновації та перетворювати бізнес, знижувати витрати і спрощувати ІТ-системи.
Інтерес студентів також був виявлений біля стенду компанії Cisco - до її продукції в усіх напрямках діяльності: комутатори, маршрутизатори, точки доступу, сервери, телефони і системи відеоконференцзв'язку. Студенти детально ознайомилися із засобами захисту від атаки підвищеної складності - першими в галузі мережевих екранів нового покоління (NGFW - з активним захистом від загроз), що дозволяє блокувати більше небезпек і швидку ліквідацію наслідків атаки.