Вчасний моніторинг, перегляд та модернізація освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в умовах адаптивного карантину – основна тема обговорення на засіданні кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, яке в черговий раз відбулось за допомогою платформи Zoom.
26.06.2020 року відбулося засідання кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності з використанням сервісу Zoom.
На засіданні були присутні представники компаній-партнерів кафедри (ТОВ «Атем Груп» – Артем Олександрович, ТОВ «М.Е.ДОК» – Артем Сергійович, ТОВ «ПРОКОМ» – Ірина Аркадіївна, ТОВ «Хоум Індивідуал» – Владислав Олексійович) та студенти (Полякова Анна, Хуторна Аліна та Хокімова Анна), які активно прийняли участь а обговоренні із співробітниками кафедри внесення змін до освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Під час розгляду освітньої програми було враховано пропозиції, які були надані під час проведення акредитаційної експертизи, а також рекомендації зацікавлених осіб, які надходили під час виставлення освітньої програми на обговорення. Враховуючи усі пропозиції та за результатами активного диспуту й обговорення було внесено зміни до переліку компетентностей компаній-партнерів кафедри, освітніх компонентів, їх логічної послідовності вивчення та відповідності компетентностей програмним результатам навчання по кожній дисципліни навчального плану.
Крім обговорення освітньої програми на засіданні кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності завідувачка кафедри Оксана Миколаївна ознайомила співробітників з основними змінами, які відбулися в освітньому середовищі. Зокрема, розповіла та ознайомила співробітників із умовами вступної кампанії 2020-2021 н.р. Також підвела підсумок того, що в умовах карантину кожен викладач кафедри відповідально віднісся до дистанційного процесу навчання, сконцентрувавши свою увагу на наданні якісних матеріалів і online лекцій для студентів, посиленні комунікації зі студентами та успішному проведенні захисту кваліфікаційних бакалаврських робіт.
Оксана Миколаївна звернула увагу на необхідність науково-педагогічних працівників бути готовим до дистанційного навчання з нового навчального року у зв’язку з карантинною ситуацією в країні, а також не залишилося поза увагою і питання проведення профорієнтаційної роботи серед випускників бакалаврату та випускників шкіл і коледжів.